Zespół portalu

Zespół portalu

Poznaj naszą redakcję

Marek Hryniewicki, redaktor naczelny BIZNES.meble.pl.

Marek Hryniewicki

redaktor naczelny BIZNES.meble.pl

Z branżą meblarską związany od ponad 20 lat. Kieruje się mottem, że najważniejszy jest człowiek. Z tą ideą buduje zespół BIZNES.meble.pl i relacje z ludźmi z branży. Autor licznych raportów, analiz, a także książek „Wizjonerzy i biznesmeni” – wywiadów z czołowymi postaciami polskiego meblarstwa. Pasjonat dobrej literatury, kuchni slow food i klasyki polskiej komedii.

Szypulska Anna

Anna Szypulska

redaktorka BIZNES.meble.pl

W branży od 2009 roku. Wieloletnia obserwatorka i uczestniczka najważniejszych polskich i zagranicznych wydarzeń branżowych, szczególnie tych związanych z designem. Z pasją opisuje najważniejsze trendy rynkowe i wzornicze. Otwarta na ludzi, nowe wyzwania i nowoczesne technologie. Wielbicielka górskich wędrówek, książek i wielu dyscyplin sportowych.

Diana Nachiło

Diana Nachiło

redaktorka BIZNES.meble.pl

Od ponad 20 lat związana z branżą meblarską. Lubi rozmawiać z ludźmi, czego efektem są liczne publikacje: wywiady, sylwetki osób z branży, a także moderowanie spotkań, w tym paneli dyskusyjnych i webinarów. Dobrze odnajduje się w świecie innowacji technologicznych i nowości produktowych. Lubi czas spędzony z naturą.

Ula Ditrych

Ula Ditrych

koordynator ds. reklamy i projektów specjalnych

Od kilkunastu lat z pasją rozwija kontakty z ludźmi z branży meblarskiej. Na jej profesjonalne wsparcie w zakresie budowania i promocji marki mogą liczyć zarówno polskie, jak i zagraniczne firmy. Uwielbia spotkania z ludźmi i targi. Jej wiedzę i doświadczenie doceniło International Alliance of Furnishing Publications (IAFP), w którym pełni funkcję dyrektora marketingu. Miłośniczka podróży i dobrej kuchni.

Romanowska Katarzyna

Katarzyna Romanowska

koordynator ds. marketingu i reklamy

Zaangażowanie, dobra organizacja pracy i szukanie najlepszych rozwiązań od kilkunastu lat są jej znakiem rozpoznawczym w branży meblarskiej. Profesjonalistka w budowaniu strategii marketingowych firm, konsekwentnym budowaniu pozycji marek i realizacji projektów. Lubi czas spędzany z rodziną na łonie natury.

Tomasz Markowski - fotograf miesięcznika i portalu BIZNES.meble.pl

Tomasz Markowski

fotograf

Od kilkudziesięciu lat z pasją uwiecznia na zdjęciach ludzi, obiekty, przyrodę. Autor licznych portretów osób z branży i sesji okładkowych. Z jego profesjonalnej wiedzy i umiejętności korzystają firmy promujące obecność na wydarzeniach branżowych, produkty, wnętrza i obiekty. Jest miłośnikiem procesu edukacyjnego zintegrowanego ze środowiskiem naturalnym.

Współpracują z nami:

Wiktorski Tomasz

dr inż. Tomasz Wiktorski

Autor jest ekspertem i konsultantem, właścicielem B+R Studio Analizy Rynku Meblarskiego.

Gasiorowska Anna

Anna Gąsiorowska

Autorka jest właścicielką firmy Negocjator Anna Gąsiorowska oraz trenerem windykacyjnym.

Zdzisław Sobierajski.

Zdzisław Sobierajski

Przedsiębiorca z wieloletnim stażem. Pracuje z projektantami i przemysłem, tworząc zespoły wdrożeniowe.