Rankingi

Przygotuj wizualizację i wyjedź do Włoch

konkurs dla architektów i projektantów

Przygotuj wizualizację i wyjedź do Włoch

Maarmo, włoski producent grzejników oraz sieć salonów z wyposażeniem wnętrz Dekorian Home zapraszają architektów i projektantów wnętrz do udziału w konkursie. Nagroda to wyjazd do Włoch.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Jeszcze do niedawna kaloryfery chowano za zasłonami lub obudowami, a kto mógł zastępował je systemem ogrzewania podłogowego. Dziś wielu z nas dawną wadę postrzega jako zaletę – obecność grzejnika w pomieszczeniu staje się pretekstem do wprowadzenia starannie dobranej formy i akcentu wybranego koloru. Możliwości są jednak jeszcze większe, o czym przekonują innowacyjne modele marki Maarmo. Efektywnie ogrzewają dom, a zarazem występują w roli obrazu, grafiki, wielkoformatowej fotografii. Teraz staną się też głównymi bohaterami konkursowych wizualizacji autorstwa architektów i projektantów wnętrz. Nagroda w konkursie jest niezwykle kusząca – to wyjazd do Włoch.

Grzejniki Maarmo powstają z pyłu marmurowego, pozyskiwanego podczas obróbki tego cenionego kamienia. Proces produkcji, prowadzony w niewielkiej włoskiej manufakturze, łączy innowacyjną, opatentowaną technologię i rzemieślniczą pracę. Wszystko po to, by pogodzić troskę o środowisko z efektywnością grzewczą i najlepszym, prawdziwie włoskim wzornictwem.

Podróż do Włoch na wyciągnięcie ręki


Sieć salonów z wyposażeniem wnętrz Dekorian Home zaprasza architektów i projektantów wnętrz do konkursu na projekt grzejnika „Perfetto”. By wziąć udział w konkursie wystarczy przygotować autorską wizualizację wnętrza z własnym pomysłem na wygląd tego urządzenia. Konkurs potrwa do końca września, a nagrodą jest wyjazd do Włoch.

W programie podróży do Włoch m.in. zwiedzanie Wenecji, wizyta we włoskiej winnicy oraz odwiedziny w siedzibie producenta. To wyjątkowa okazja, by przyjrzeć się z bliska pracy tamtejszych rzemieślników.

Zasady konkursu:

Zaprojektuj grafikę na wybrany wymiar grzejnika: 55×100 cm, 55×150 cm lub 55×180 cm, oraz umieść go w swojej dowolnej aranżacji (pliki 3D do pobrania poniżej).

Gotowe pliki – plik z grafiką oraz plik z wizualizacją aranżacji prześlij mailem o tytule: „Konkurs MAARMO”, podając z treści zgłoszenia imię i nazwisko oraz numer telefonu i nazwę pracowni na adres: konkurs@dekorianhome.pl.

Czas trwania konkursu:

Konkurs trwa do 30 września 2022 roku do godziny 23:59.

Odpowiednie modele 3D, podobnie jak wszelkie szczegóły, czekają na stronie internetowej Dekorian Home