Rankingi

Domoteka z prestiżową PRCH Retail Awards

PRCH Retail Awards dla organizowanego przez Domotekę wydarzenia Domodesign.

Domoteka z prestiżową PRCH Retail Awards

Domodesign Weekend Aranżacji Wnętrz to wydarzenie, które zdobyło uznanie jury konkursu PRCH Retail Awards. Centrum Designu Domoteka otrzymało za nie Srebrną Statuetką.

Reklama
Banner targów IFFINA 2024 750x109 px

Za nami XIV edycja prestiżowego konkursu PRCH Retail Awards organizowanego corocznie przez Polską Radę Centrów Handlowych. Zaadresowano go do branży retail: deweloperów, inwestorów, zarządców obiektów, a w tym roku również i firm usługowych. Celem konkursu jest promowanie najlepszych praktyk, nowych technologii, innowacyjności działań, a także docenienie prowadzących je zespołów. Zwieńczenie konkursowych zmagań stanowi Gala PRCH Retail Awards. To jedno z najbardziej spektakularnych wydarzeń branżowych, w trakcie którego odbywa się prezentacja laureatów i ich dokonań.

PRCH Retail Awards dla Centrum Designu Domoteka

W tym roku członkowie jury przyznali łącznie 36 nagród. W tym 8 złotych statuetek oraz 27 srebrnych, w 20 kategoriach biznesowo-strategicznych i marketingowych. Wśród laureatów tegorocznej edycji konkursu po raz kolejny znalazła się Domoteka. Tym razem doceniona została za projekt Domodesign, zdobywając Srebrną Nagrodę w kategorii Wydarzenie roku.

Centrum Designu Domoteka to miejsce, w którym na jednej przestrzeni znajduje się ponad 600 marek. A w blisko 60 salonach można znaleźć unikatowe meble i dodatki do wyposażania wnętrz. Przemyślana, różnorodna prezentacja oferty to nie jedyny atut tego miejsca. To także przestrzeń, w której miłośnicy dobrego designu znajdą szereg inspiracji. Dzięki takim wydarzeniom jak Domodesign, mogą poznać tajniki projektowania wnętrz oraz skorzystać z darmowych porad profesjonalistów. Jego głównym celem jest zapewnienie klientom fachowej i rzetelnej wiedzy w zakresie aranżacji. A wszystko to poprzez bezpośredni kontakt z czołowymi polskimi architektami i projektantami.

Czym jest Domodesign?

Pierwsza edycja naszego nowego wydarzenia zakończyła się ogromnym sukcesem, o czym najlepiej świadczy Srebrna Nagroda w tak prestiżowym konkursie jak PRCH Retail Awards. To dla nas zaszczyt i wyróżnienie, ale też impuls do dalszego działania. Docenienie naszego wydarzenia, pokazuje jak ważny jest w promocji oferty z branży designu i wyposażenia wnętrz bezpośredni kontakt klientów z ekspertami i profesjonalistami z tej dziedziny. Zaproszenie do udziału w Domodesign czołowych polskich projektantów i architektów wnętrz znacznie podniosło prestiż eventu. Przede wszystkim zapewniło też naszym klientom fachową i rzetelną pomoc tak niezbędną przy urządzaniu własnego domu czy mieszkania – mówi Agata Brzezińska, Head of CEE z firmy Pradera, właściciela Domoteki.

Domodesign to weekend bezpłatnych wykładów i warsztatów dla osób zainteresowanych designem oraz aranżacją wnętrz. Jesteś na etapie kupna własnego, mieszkania, przygotowujesz się do metamorfozy wnętrza, planujesz remont i chcesz dobrze zaplanować budżet? To wydarzenie jest dla Ciebie, ale też wszystkich tych którzy chcą samodzielnie zaprojektować przestrzeń. Domoteka kieruje je również do tych osób, które potrzebują skonsultować projekt w zakresie wyboru produktów, aranżacji mieszkań, czy też inwestycji.

Przestrzeń do interakcji i inspiracji

Domodesign to nie tylko wydarzenie, ale przestrzeń, gdzie tworzy się piękno domów i mieszkań poprzez dialog i interakcję między inwestorami a specjalistami (architektami i projektantami), w otoczeniu pięknych i inspirujących przedmiotów, które zapewnia Domoteka i jej najemcy. Otrzymana od Polskiej Rady Centrów Handlowych nagroda to dowód na to, że nasze starania, będące wsparciem klienta w procesie urządzania domu i wnętrza, tworzeniu funkcjonalnych i wyjątkowych przestrzeni życiowych, zostały docenione. Cieszymy się, że to właśnie Domodesign i sama Domoteka stały się miejscem, gdzie pomysły i wyobrażenia spotykają się z rzeczywistością – dodaje Przemysław Szklarzewski, właściciel PSGROUP, współorganizator „Domodesign”, twórca programu „Pomagamy Urządzać”, organizator wydarzeń branżowych z serii archiDAY, twórca archiDESK.

Ostatnia edycja Domodesign odbyła się w dniach 22-23 września 2023 r. w warszawskiej Domotece przy ul. Malborskiej 41. Pierwszego dnia klienci Domoteki mogli wziąć udział w bezpłatnych warsztatach, które prowadzili znakomici architekci – Malwina Morelewska, Ewelina Białobrzewska z 4 kąty a stół 5 i Martyna Banaszczuk, Eliza Kamińska – Pracownia Projektowania Wnętrz PELIKAM oraz Alina Badora.

ZOBACZ TAKŻE: Weekend aranżacji wnętrz w Domotece

Drugiego dnia z kolei miały miejsce indywidualne konsultacje z architektami wnętrz, które stały się świetną okazją, żeby kompleksowo i skutecznie omówić pytania oraz wątpliwości dotyczące projektów w zakresie aranżacji wnętrz, remontów lub doboru produktów mieszkań i domów. Wydarzeniu towarzyszyła wystawa „Inspirujące POLSKIE WNĘTRZA” w obiektywie fotografa Yassena Hristova.