Rankingi

Diamenty last minute

Diament Meblarstwa 2023

Diamenty last minute

10 października to ostatni dzień na wzięcie udziału w 17. edycji konkursu „Diament Meblarstwa” i zyskanie szansy zdobycia najbardziej pożądanej nagrody w branży.

Reklama
Banner targów IFFINA 2024 750x109 px

By wziąć udział w konkursie organizowanym przez Wydawnictwo meble.pl, wydawcę miesięcznika BIZNES.meble.pl i portalu www.biznes.meble.pl oraz Meble.pl S.A. wystarczy zarejestrować się na stronie Diament Meblarstwa i zgłosić planowaną liczbę produktów za pomocą formularza (dla każdego produktu oddzielnie) lub przesłać e-mail na adres: konkurs@meble.pl. W treści wiadomości powinna pojawić się liczba zgłaszanych produktów. Należy też do 10 października br. uiścić opłatę zgłoszeniową.

Koszt zgłoszenia pierwszego produktu wynosi aktualnie 1.890 zł + 23% VAT.

Zgłoszenia przyjmowane są w 21 kategoriach produktowych, w ramach których uczestnicy mają możliwość wyboru klasy: standard lub premium, a także w dwóch dodatkowych kategoriach (marketing i komunikacja oraz wizje), bez podziału na klasy.

Do udziału w konkursie zapraszamy również młodych adeptów projektowania. W specjalnie utworzonej przed kilkoma laty kategorii „młody design” studenci oraz ubiegłoroczni i tegoroczni absolwenci szkół i uczelni wyższych mogą zgłaszać BEZPŁATNIE swoje projekty mebli i elementów wyposażenia wnętrz.

Laureatów wyłoni specjalnie powołane jury, w skład którego wchodzą: architekci, projektanci wnętrz, designerzy, blogerzy, przedstawiciele mediów i organizacji, naukowcy i eksperci z branży meblarskiej, przedstawiciele handlu, technolodzy produkcji, przedstawiciele hurtowni oraz firm patentowych i atestowych. Ocenie poddane zostaną wzornictwo, zgodność z aktualnymi trendami, innowacyjność, zaawansowanie technologiczne, funkcjonalność i ergonomia oraz ogólna prezencja produktu.

Oficjalne zakończenie konkursu i uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom odbędzie się w grudniu br. w Warszawie.

Na potrzeby konkursu wydany zostanie specjalny katalog konkursowy, w którym zaprezentowane zostaną wszystkie produkty zgłoszone do konkursu. Ponadto zapowiedzi konkursu, wyniki, jak również relację z gali finałowej, można będzie znaleźć w miesięczniku „BIZNES.meble.pl”, na portalu www.biznes.meble.pl oraz na profilach: miesięcznika „BIZNES meble.pl” www.facebook.com/BIZNESmeble/ i konkursu „Diament Meblarstwa” www.facebook.com/diamentmeblarstwa/.

Partnerem Strategicznym tegorocznej edycji konkursu „Diament Meblarstwa” została firma Allianz Trade.

Patronami Honorowymi i Medialnymi konkursu „Diamentu Meblarstwa 2023” są portale internetowe, czasopisma oraz instytucje związane z branżą meblarską, co wiąże się z szeroką promocją konkursu w postaci zapowiedzi oraz relacji w mediach.

Zapraszamy do wzięcia udziału w 17.edycji konkursu.

SIĘGNIJ PO DIAMENT! ZWIĘKSZ WARTOŚĆ SWOICH PRODUKTÓW!

Diament Meblarstwa 2023 patroni