Newsroom

ZOW zmienia termin

Fot. Thomas Klerx, Koelnmesse.

ZOW zmienia termin

 
W ramach ZOW, co dwa lata, producenci prezentują akcesoria i komponenty do produkcji mebli i wyposażenia wnętrz, spotykając się z projektantami, rzemieślnikami, architektami i stolarzami. To popularne wydarzenie biznesowe, podczas którego u dostawców składane są ważne zamówienia dla branży meblarskiej w Niemczech i w krajach sąsiednich, miało się odbyć w Bad Salzuflen w dniach 8-10 lutego 2022 roku.
 
 
 
 
Rosnąca liczba zakażeń koronawirusem w Niemczech i w całej Europie postawiły jednak przed branżą nowe wyzwania.
 
Matthias Pollmann, Vice President Trade Fair Management Koelnmesse, zauważa, że rośnie niepewność wśród firm odnośnie tego, czy udział w targach byłby obecnie czymś właściwym i odpowiedzialnym. 
 
Z naszych licznych rozmów jasno wynika, że ​​większość firm nie jest przygotowana do udziału w ZOW w lutym 2022 jako zwiedzający lub wystawcy, a ich przedstawiciele mają poważne wątpliwości, co do tego czy ZOW może z powodzeniem ruszyć za kilka tygodni – kontynuuje Pollmann. – W ścisłej współpracy z Messe Ostwestfalen doszliśmy do wniosku, że nie możemy zorganizować ZOW, uznanego wydarzenia branżowego w zaplanowanym terminie. Jesteśmy zatem zmuszeni do przełożenia ZOW na maj 2022 r.
 
Profesjonalna wymiana i nawiązywanie kontaktów na każdym ZOW stanowią podstawę dla przyszłościowych innowacji i rozwoju nowych produktów. Oznacza to, że ZOW w nowym terminie – od 3 do 5 maja 2022 r. – nadal będzie dostarczać ważnych impulsów biznesowych dla branży meblarskiej.
 
 
Reklama
Meblarski-1000-banner-srodtekstowy-750x100-gif-miesiecznik-i-portal-informacyjny-branzy-meblarskiej-biznes-meble-pl

Dziękujemy, że jesteś z nami. By otrzymywać od nas aktualne i wartościowe treści ZAPISZ SIĘ DO BEZPŁATNEGO NEWSLETTERA portalu www.biznes.meble.pl

Dziękujemy, że jesteś z nami. By otrzymywać od nas aktualne i wartościowe treści ZAPISZ SIĘ DO BEZPŁATNEGO NEWSLETTERA portalu www.biznes.meble.pl