Newsroom

Widzimy się na targach MEBLE POLSKA w Poznaniu!

BIZNES.meble.pl na targach MEBLE POLSKA 2024.

Widzimy się na targach MEBLE POLSKA w Poznaniu!

W dniach 20-23 lutego będziemy na targach MEBLE POLSKA w Poznaniu. Zapraszamy na ekspozycję BIZNES.meble.pl – pawilon 3A, stoisko 19A.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Ani się obejrzeliśmy, a od naszego poprzedniego pobytu na targach MEBLE POLSKA minął rok. Wiemy, że na największe meblarskie święto w stolicy Wielkopolski czekamy nie tylko my. Nie może się go doczekać cała branża.

W dniach 20-23 lutego w Poznaniu spotka się cała meblarska Polska, a także kupcy z ponad 70 krajów. My – jak co roku – będziemy na targach MEBLE POLSKA z najnowszymi wydaniami miesięcznika BIZNES.meble.pl. Zapraszamy do pawilonu 3A, na stoisko 19A. Spotkajmy się, napijmy aromatycznej kawy i porozmawiajmy!

Co się będzie działo na targach MEBLE POLSKA 2024 w Poznaniu?

Targom MEBLE POLSKA 2024 towarzyszyć będzie cykl seminariów. W tym roku szkolenia są współorganizowane między innymi przez Ogólnopolską Izbę Gospodarczą Producentów Mebli. Dla uczestników targów MEBLE POLSKA udział w seminariach jest bezpłatny.

ZOBACZ TAKŻE: Targi MEBLE POLSKA 2024 coraz bliżej – oto program

Pierwszego dnia targów – o godzinie 16.00 w pawilonie 10 – odbędzie się uroczystość wręczenia Złotych Medali i statuetek Acantus Aureus Targów MEBLE POLSKA i HOME DECOR.

Zapraszamy również na panel: Made in Poland – budowanie marki w branży meblarskiej. Spotkanie odbędzie się 22 lutego o godzinie 11.15 w sali zielonej. Poprowadzi je Maciej Has, autor książki „Made in Poland”.

ZOBACZ TAKŻE: Made in Poland – jak budować markę w branży meblarskiej?

Co nowego na targach MEBLE POLSKA?

Nowością na targach MEBLE POLSKA 2024 będzie usługa SCAN & CONNECT, czyli bilet i wizytówka w jednym.
Jak informują organizatorzy, podczas wydarzenia każdy zwiedzający otrzyma identyfikator, który będzie służyć jako bilet wstępu, a ponadto wizytówka z danymi kontaktowymi.

Jak działa SCAN & CONNECT?

Aby skorzystać z nowej usługi wystarczy smartfon z połączeniem internetowym. Nie trzeba instalować żadnej aplikacji. Po targach wystawca będzie mógł w łatwy sposób z jednego miejsca zaimportować wszystkie zeskanowane przez jego pracowników kontakty.

  • zwiedzający w holach wejściowych wymieniają swoje bilety na identyfikatory z kodem QR,
  • każdy identyfikator działa jak bilet wstępu i wizytówka, która zawiera dane podane przez zwiedzającego podczas rejestracji,
  • aby przekazać wystawcy kontakt do siebie, wystarczy udostępnić mu swój identyfikator do zeskanowania.

W tym roku Grupa MTP testuje tę usługę. Z zapowiedzi organizatora wynika, że jeśli zainteresowanie nią będzie duże, możliwe, że podczas kolejnych edycji możliwość wzajemnego skanowania otrzymają również zwiedzający.

Najważniejsze informacje o targach MEBLE POLSKA 2024

Tegoroczna ekspozycja

Targi MEBLE POLSKA oraz HOME DECOR zajmą łącznie 7 pawilonów wystawienniczych.

Mapa targów MEBLE POLSKA 2024 i HOME DECOR 2024.
Mapa targów MEBLE POLSKA 2024 i HOME DECOR 2024.

Ekspozycja targów MEBLE POLSKA 2024 zlokalizowana jest w pawilonach 3, 3A, 4, 5, 6 i 8. Natomiast targi HOME DECOR zajmują pawilon 5A.

Godziny otwarcia targów MEBLE POLSKA w Poznaniu

  • 20 lutego: 10.00 – 18.00
  • 21 lutego: 10.00 – 18.00
  • 22 lutego: 10.00 – 18.00
  • 23 lutego: 10.00 – 16.00

Główne wejścia na teren targów:

  • Wejście wschodnie, od ul. Głogowskiej
  • Wejście północne, od ul. Bukowskiej

Zapraszamy na największe branżowe święto – MEBLE POLSKA 2024! Widzimy się w Poznaniu!