Newsroom

Warsaw Home & Contract powraca po 2 latach

Warsaw Home & Contract 2021

Warsaw Home & Contract powraca po 2 latach

5. edycja największych w Europie Środkowo-Wschodniej biznesowych targów wnętrz, po raz pierwszy organizowanych pod nazwą Warsaw Home & Contract, coraz bliżej.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Tegoroczne Warsaw Home & Contract należy do grona tych międzynarodowych wydarzeń, które postawiły na standardową formułę. Organizatorzy zapowiadają, że będą to jedne z większych targów meblowych i wnętrzarskich w Europie w 2021 roku.

Do kogo adresowane jest wydarzenie?

W dniach 27-30 października 2021 roku w Nadarzynie spotkają się m.in. handlowcy, dystrybutorzy, architekci, projektanci, przedstawiciele branży nieruchomości i HoReCa, a także pasjonaci designu. Wpisuje się to w wyznaczony już kierunek dynamicznego rozwoju wydarzenia, które skierowane jest do zarówno do polskich i zagranicznych producentów, właścicieli sklepów, jak również architektów i projektantów wnętrz, a także klientów indywidualnych, stanowiąc dla wszystkich uczestników wygodną platformę biznesową. Ptak Warsaw Expo to obecnie najbardziej dynamicznie rozwijający się ośrodek targowy w Europie, który łączy wschodnich i zachodnich przedsiębiorców.

Jaki będzie podział tematyczny? 

Z zapowiedzi organizatorów wynika, że w ramach wydarzenia odbędzie się 5 tematycznych imprez targowych: Warsaw Home Furniture (Selected Furniture i Selected Design), Warsaw Home Textile, Warsaw Home Light, Warsaw Home Kitchen oraz Warsaw Home Build

Podział na hale przedstawia się następująco:

W pawilonie C:

Textile

Light

W pawilonie D:

Kitchen

Component

Poland Design Festival

W pawilonie E:

Selected Design

Ideas

W pawilonie F:

Selected Furniture

We wrześniu wystartowała także platforma sprzedażowa online desho, która uzupełnia i rozwija asortyment targowy, zapraszając do współpracy także producentów, którzy nie znaleźli się w gronie wystawców.

REUNION – idea targów Warsaw Home & Contract 2021

Zapowiadając targi Warsaw Home & Contract, Marcin Szczelina, kurator Warsaw Home napisał, że pandemiczna rzeczywistość na zawsze wpłynęła na bieg historii i zmusiła nas do opisania świata, w którym przyszło nam żyć, na nowo: Rok temu nikt z nas nie zdawał sobie sprawy, jak będzie wyglądał świat „po”. Pojawiło się za to wiele pytań. Jacy będziemy? Jakie wartości będą nam towarzyszyć? Czy nasze pasje przetrwają? Czy i jak wrócimy do „normalności”? Dzisiaj jesteśmy już w innym miejscu i wyciągamy wnioski z tej trudnej, ale jakże ważnej lekcji. 

ZOBACZ TAKŻE: 3 tygodnie do Warsaw Home & Contract

Jaki będzie powrót Warsaw Home & Contract po dwuletniej przerwie? Już niebawem będziemy bogatsi o tę wiedzę.

Jednym z patronów medialnych wydarzenia jest miesięcznik BIZNES.meble.pl.