Newsroom

W tej sieci zakupy zrobisz w niedzielę

Leroy Merlin otwarte we wszystkie niedziele

W tej sieci zakupy zrobisz w niedzielę

Kolejna sieć handlowa otwiera wszystkie swoje sklepy w niedziele niehandlowe. Od 7 listopada 71 sklepów budowlano-dekoracyjnych w całej Polsce czynnych będzie przez 7 dni w tygodniu.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Lista sieci, których sklepy są otwarte w niedziele objęte zakazem handlu, staje się coraz dłuższa. Do grona tych podmiotów dołączają hipermarkety branży budowlanej – Leroy Merlin. Otwarcie sklepów jest związane z działaniami konkurencji oraz chęcią zapewnienia równych szans w dostępie klientów do możliwości zaspokojenia potrzeb związanych z domem i ogrodem.

Z komunikatu prasowego, wydanego przez francuską sieć wynika, że sklepy Leroy Merlin już od dłuższego czasu miały status placówek pocztowych. Niemniej jednak, dotychczas nie została podjęta decyzja o ich otwarciu, pozwalając na analizę rynku i działań firm konkurencyjnych.

Zapewnienie równego i dogodnego dostępu naszym klientom do rozwiązań dla domu i ogrodu jest dla nas niezwykle ważne, dlatego też zdecydowaliśmy się umożliwić realizację zakupów 7 dni w tygodniu. Dzięki temu, również w sklepach Leroy Merlin w niedziele klienci będą mogli zaspokoić swoje potrzeby związane z domem i ogrodempoinformowało Leroy Merlin.

Leroy Merlin Polska jest firmą wielokrotnie wyróżnianą i nagradzaną za działania pro pracownicze i podejście do kształtowania miejsca i warunków pracy, między innymi otrzymując nagrody: HR Najwyższej Jakości czy Inwestor w Kapitał Ludzki.

Będąc odpowiedzialnym pracodawcą i rozumiejąc potrzeby naszych pracowników w sklepach, w niedzielę pracować będą tylko ci pracownicy, którzy zadeklarowali taką chęć. Obowiązuje zasada dobrowolności a pracownicy, którzy chcą i mają możliwość podjęcia się pracy w niedziele mogą liczyć na dodatkowe, atrakcyjne wynagrodzenie – zadeklarowało Leroy Merlin.