Newsroom

Targi spoga+gafa – dylematów ciąg dalszy

spoga+gafa, Koelnmesse

Targi spoga+gafa – dylematów ciąg dalszy

Nieco ponad cztery miesiące przed rozpoczęciem wydarzenia, którego organizatorem jest Koelnmesse, kierownictwo targów spoga+gafa wydaje oświadczenie.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Najważniejsza informacja, którą zamieścili w komunikacie organizatorzy targów dotyczy spotkania wystawców, odwiedzających i przedstawicieli Koelnmesse, które ma się odbyć na przełomie lutego i marca. Zainteresowane strony będą miały okazję, by omówić, jakie są możliwości organizacji wydarzenia na przełomie maja i czerwca 2021 roku.

Najbliższe miesiące będą pełne napięcia i wyzwań, ale także obiecujące. Niektórym niełatwo jest wierzyć w możliwości wydarzenia, które odbędzie się za nieco ponad cztery miesiące od teraz, zwłaszcza gdy inne projekty targowe są obecnie odwoływane. Traktujemy te obawy poważnie. Jednak my, zespół spoga + gafa, wierzymy, że mamy okazję. Jesteśmy przekonani, że specjalistyczne targi, takie jak spoga + gafa, mogą, powinny i odbędą się za cztery miesiące. Jednak nadal potrzebujemy trochę czasu, zanim będziemy mogli lepiej i bardziej rzetelnie ocenić, jak sytuacja może wyglądać wczesnym latem. Wykorzystamy ten czas razem – przekonują Catja Caspary, Vice President Trade Fair Management i Stefan Lohrberg, Director.

Tym razem targi z pewnością będą wyglądać inaczej: chociaż mogą być mniejsze i mniej międzykontynentalne, nie oznacza to jednak, że zaoferują mniej szans na odniesienie sukcesu. „Forma podąża za funkcją” to nasze wewnętrzne motto działań i planowania na spoga + gafa 2021. To pokazuje, że naszym jedynym celem w tym roku jest zaoferowanie możliwości połączenia podaży i popytu na platformie spoga + gafa, niezależnie od tego, czy podczas fizycznej imprezy, czy targów cyfrowych, które będą się odbywać równolegle. To kwestia tego, co musimy zrobić, a nie tego, co byłoby miło zobaczyć. I może się udać, jeśli wszyscy zachowają dystans, by impreza zakończyła się sukcesem – puentują Catja Caspary, Vice President Trade Fair Management i Stefan Lohrberg, Director.