Newsroom

Targi MIFF przeniesione na lipiec

Malaysia International Trade & Exhibition Centre (MITEC)

Targi MIFF przeniesione na lipiec

 
Targi MIFF to odpowiedź na rozwijający się globalny handel meblami. Wydarzenie oferuje możliwość nawiązania zarówno kontaktów bezpośrednich, jak i online.
 
Tegoroczna edycja odbędzie się w terminie 6-9 lipca w Malaysia International Trade & Exhibition Centre (MITEC) i World Trade Centre Kuala Lumpur (WTCKL).
 
Oprócz osobistego doświadczenia udziału w targach, MIFF 2022 zapewni również cyfrowe rozwiązanie wystawienniczeMIFF Furniverse – aby dotrzeć do szerszej publiczności i odpowiedzieć na potrzebę zaopatrzenia globalnej społeczności meblarskiej.
 
W tym czasie ekskluzywny Valued Visitor Programme (VVP) będzie oferował bezpłatne pobyty w hotelach dla kupujących, którzy są zainteresowani wizytą na targach.
 
W związku z zapowiedzią, że Malezja opóźni otwarcie swoich granic dla międzynarodowych gości, zdecydowaliśmy się na zmianę terminu MIFF 2022 z 8-11 marca na 6-9 lipca, aby zapewnić, że wystawa będzie tak udana, jak to tylko możliwe. Wierzymy, że nowa data MIFF 2022 pozwoli wystawcom spotkać się z kupcami z całego świata, którzy długo czekali na spotkanie twarzą w twarz – powiedziała Karen Goi, dyrektor generalny MIFF.
 
MIFF powróci jako największy rynek dla malezyjskich eksporterów mebli, oferując przede wszystkim meble drewniane i tapicerowane do użytku domowego i komercyjnego, jak również najszerszy w regionie wybór mebli biurowych od malezyjskich i międzynarodowych producentów.
 
Zespół MIFF będzie nadal monitorował obecną sytuację związaną z COVID-19, aby zapewnić bezpieczne środowisko wystawiennicze, zarówno dla wystawców, jak i zwiedzających, zgodnie z lokalnymi rządowymi Standardowymi Procedurami Operacyjnymi (SOP) i polityką Informa AllSecure.
 
 

By otrzymywać od nas aktualne i wartościowe treści 

ZAPISZ SIĘ DO BEZPŁATNEGO NEWSLETTERA portalu www.biznes.meble.pl

By otrzymywać od nas aktualne i wartościowe treści 

ZAPISZ SIĘ DO BEZPŁATNEGO NEWSLETTERA portalu www.biznes.meble.pl