Design

„PRZEWODNIK ARCHITEKTA”: 257 stron inspiracji

2032053418

„PRZEWODNIK ARCHITEKTA”: 257 stron inspiracji

Na rynku pojawiła się właśnie unikatowa publikacja – „PRZEWODNIK ARCHITEKTA 21/22” – wydanie specjalne miesięcznika „BIZNES.meble.pl”, które podsumowuje 9 przewodników wydanych w minionych 12 miesiącach.

Trwająca rok podróż po wnętrzach rozpoczęła się od przestrzeni sypialni, a zakończyła na strefie relaksu.

 • Jakie tendencje zdominowały wnętrza w ostatnim czasie?
 • Jakie produkty i firmy pojawiły się w serii przewodników?
 • Jakie rozwiązania okazały się najbardziej popularne?
 • Jakie trendy wnętrzarskie doszły do głosu i pozostaną we wnętrzach?

Tego wszystkiego dowiesz się z „PRZEWODNIKA ARCHITEKTA 21/22” – kompendium wiedzy z zakresu projektowania wnętrz.

Czym jest  „PRZEWODNIK ARCHITEKTA”?

Pierwszy na polskim rynku „PRZEWODNIK ARCHITEKTA” to kompleksowy informator o wnętrzach, przygotowany z myślą o profesjonalistach zajmujących się projektowaniem wnętrz, jak również ich aranżacją, dekorowaniem i stylizacją, a także home stagingiem, czyli przygotowaniem nieruchomości do sprzedaży bądź do wynajmu.

Co warto wiedzieć o pierwszym w Polsce „PRZEWODNIKU ARCHITEKTA”?

Ten cykl tematycznych publikacji online, dedykowanych najnowszym i najciekawszym produktom z wybranego sektora rynku, to odpowiedź na potrzeby profesjonalistów poszukujących rozwiązań do swoich realizacji. Otrzymują oni precyzyjne informacje o produktach w formie elektronicznej, ponadto mają do nich stały dostęp, co nie tylko ułatwia podejmowanie decyzji, ale też nawiązanie kontaktu/współpracy z wybranym producentem/dystrybutorem.

Dla kogo przeznaczony jest „PRZEWODNIK ARCHITEKTA” i jakich informacji dostarcza?

Architekci, projektanci wnętrz, dekoratorzy, styliści i home stagerzy:

 • – prześledzą najnowsze tendencje;
 • – poznają wachlarz rozwiązań pozwalających optymalnie zaaranżować przestrzeń;
 • – otrzymają dostęp do katalogów produktowych firm;

– automatycznie przeniosą się na strony producentów i dystrybutorów, co ułatwi kontakt i pomoże w pracy nad realizacjami.

Zaaranżuj mieszkanie lub dom z „PRZEWODNIKIEM ARCHITEKTA

 
 
 1. Pierwsza z cyklu publikacji online „PRZEWODNIK ARCHITETA: przestrzeń snu”obejmowała m.in. meble do sypialni, materace, stelaże, wyposażenie garderoby, systemy jezdne, oświetlenie, akcesoria itp. rozwiązania. 
 2. „PRZEWODNIK ARCHITETA: organizacja pracy” prezentował meble biurowe, akcesoria i materiały pozwalające na zbudowanie bezpiecznej, ergonomicznej, zdrowej  przestrzeni pracy, zarówno w biurze, jak też w domu.
 3. Trzecie wydanie: „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: strefa dzienna” dostarczało pomysłów i precyzyjnych informacji o meblach do pokoju dziennego/salonu, komponentach i akcesoriach do mebli: oświetleniu meblowym czy tkaninach.
 4. Czwarta publikacja z serii: „PRZEWODNIK ARCHITEKTA” po przestrzeni łazienki przynosi najnowsze propozycje w segmencie mebli łazienkowych, akcesoriów do mebli łazienkowych, wyposażenia łazienki oraz materiałów do wnętrz o podwyższonej wilgotności.
 5. Piątą odsłoną z cyklu „PRZEWODNIK ARCHITEKTA” jest „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: meble 18-”. Tym razem głównym tematem jest aranżacja przestrzeni dla dziecka.
 6. Szóste wydanie: „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: kuchenna rewolucja”powstało z myślą o architektach i w całości zostało poświęcone kuchennym trendom.
 7. „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: strefa komunikacji” to e-wydanie specjalne miesięcznika „BIZNES.meble.pl” dotyczące przestrzeni komunikacji.
 8. Przedostatnią publikacją jest „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: dom przyszłości”, który stanowi przegląd rozwiązań na miarę XXI wieku.
 9. Ostatni w 2021 roku „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: komfortowy wypoczynek” dostarczał odpowiedzi na pytanie, jak zaaranżować funkcjonalną strefę relaksu?
 
 
Potrzebujesz informacji o konkretnych rozwiązaniach? A może szukasz inspiracji?
 
Sięgnij po: