Newsroom

Targi MEBLE POLSKA przełożone

targi MEBLE POLSKA

Targi MEBLE POLSKA przełożone

To już pewne: zaplanowane na drugą połowę lutego targi MEBLE POLSKA w Poznaniu w tym terminie nie odbędą się. Jaki termin jest obecnie najbardziej prawdopodobny?

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Z powodu obostrzeń w ubiegłym roku stacjonarna wersja targów MEBLE POLSKA nie doszła do skutku. Zamiast nich, w maju 2021 roku, zorganizowane zostały targi online. Grupa MTP była jednak zdeterminowana, aby w 2022 roku targi MEBLE POLSKA wróciły do stacjonarnego formatu.

W pierwotnej wersji targi MEBLE POLSKA miały się odbyć w dniach 22-25 lutego 2022 roku. Jednak niepewna sytuacja epidemiczna i towarzyszące jej wzrosty zakażeń w Polsce, ale także w innych krajach Europy postawiły pod znakiem zapytania sens organizacji imprezy targowej w tym terminie. Także wystawcy oraz goście zdecydowanie opowiadali się za przesunięciem targów z lutego na termin późniejszy.

Ostatecznie organizatorzy MEBLE POLSKA w porozumieniu z wystawcami i kluczowymi gośćmi skłaniają się ku terminowi majowego. Dokładna data tegorocznej edycji podana zostanie w najbliższych dniach.