Newsroom

Świat E-commerce w Meblarstwie

TopSolution Integracje Variantic.

Świat E-commerce w Meblarstwie

Coraz więcej producentów mebli poszukuje nowych form oraz możliwości sprzedaży swoich produktów. Jedną z takich nieograniczonych możliwości stał się internet. Producenci, wkraczając w świat sklepów e-commerce, mierzą się z problemami i poszukują ich rozwiązań. Największą przeszkodą, z jaką muszę się mierzyć, jest prezentacja oraz ewentualna konfiguracja produktów. Tutaj genialnie sprawdza się system Variantic.

TopSolution Integracje Variantic.

Variantic to autorskie rozwiązanie TopSolution Integracje, znanego przede wszystkim dzięki oprogramowaniu do projektowania mebli TopSolid Wood CAD/CAM, które wykorzystywane jest w ponad 450 przedsiębiorstwach. 

System Variantic to w zasadzie platforma do budowania internetowych konfiguratorów. Pozwala stworzyć środowisko, które umożliwia wyświetlanie obiektów 3D oraz ich konfigurowanie w czasie rzeczywistym.  Może być to np. szafka, którą użytkownik może dostosować do swoich potrzeb. Zmienić wymiary (długość, szerokość, wysokość), dostosować kolor, wygląd klamek, liczbę szafek, czy nawet typ szyby. Liczba elementów, które możemy oddać do konfigurowania użytkownikowi, jest ogromna.

TopSolution Integracje Variantic.

Warto tutaj podkreślić, że wszystkie zmiany dokonywane przez użytkownika widoczne są w czasie rzeczywistym, czyli od razu. Automatycznie też obliczana jest cena produktu, która zależy od wybranej konfiguracji. Variantic duży nacisk stawia na jak najwierniejsze oddanie wyglądu produktu w 3D. Dzięki temu możesz pokazać praktycznie każdy detal.  W przypadku już wcześniej wspomnianej szafki mogą to być np. zdobienia na szybie, frezowane elementy, czy zdobienia i wygląda samych uchwytów.

TopSolution Integracje Variantic.

A co w momencie kiedy klient zechce zobaczyć skonfigurowany produkt w swoim domu? Variantic również to umożliwia. Dzięki wirtualnej rzeczywistości kilkoma kliknięciami możesz przenieść produkt ze świata wirtualnego do realnego.

Platforma Variantic świetnie sprawdza się jako narzędzie B2B lub B2C. Może zostać osadzony w dowolnym sklepie e-commerce lub stronie www. Działać jako konfigurator lub wizualizacja 3D pokazująca tylko wygląda produktu. 

Dowiedz się więcej na temat platformy Variantic
Zapraszamy – https://tsintegracje.com/