Newsroom

Sieć Agata otwiera nowy salon

Agata

Sieć Agata otwiera nowy salon

Zakupy mebli i akcesoriów do aranżacji wnętrz w Kobylnicy k. Słupska będzie można zrobić już w najbliższy czwartek – 24 lutego. Popularna sieć otwiera kolejny sklep, w którym znajdą się stylowe produkty dla domu od polskich i zagranicznych producentów.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Nowy sklep o powierzchni blisko 11 tys. m2 z 250 miejscami parkingowymi zlokalizowany będzie w Kobylnicy przy ulicy Szczecińskiej 3d. Budowę salonu w okolicy Słupska, który będzie 32. punktem sprzedaży na mapie Polski, sieć Agata rozpoczęła w kwietniu 2021 roku. Inwestycja zakończona została w połowie stycznia tego roku. Nowy sklep zastąpi dotychczasowy salon Agata, który znajdował się w Bolesławicach.

Zdecydowaliśmy o budowie własnego, wolno stojącego obiektu w najnowocześniejszym, dostosowanym do potrzeb klientów standardzie. Dzięki temu osoby odwiedzające salon będą mogły korzystać m.in. z przestrzennego parkingu. W salonie pojawią się meble i dekoracje do wyposażenia pokoju dziennego, sypialni, jadalni, pokoju dziecięcego, dział dodatków i dekoracji, a także studio kuchenne, w którym można kompleksowo zaprojektować i wyposażyć wnętrza z pomocą mebli kuchennych pod wymiar pomieszczenia. W budynku znajduje się również magazyn wysokiego składowania. Klienci bezpośrednio po zakupie dokonają odbioru towarów. Z pewnością będą mogli liczyć na bogatą ofertę mebli dostępnych od ręki – powiedział Przemysław Gurban, dyrektor operacyjny Agata.

Nowy sklep jednego z największych w Polsce dystrybutorów z branży meblarskiej, z 70-letnią już historią, zaoferuje mnóstwo inspiracji i gotowych pomysłów na urządzenie domu. Klienci znajdą je w blisko 80 boksach z przykładowymi aranżacjami. Wszystkie meble tapicerowane, takie jak sofy, narożniki czy fotele zajmą aż 1.600 m2. Z kolei studio kuchenne wraz z meblowymi inspiracjami to 250 m2. Do tego dodać należy szeroki wybór mebli do salonu, pokoju dziecka i nastolatka, szaf, łóżek tapicerowanych czy materacy. Klienci będą mieli także dostęp do nowości w asortymencie, które pojawią się premierowo w nowym salonie.

Wybierając kolejne lokalizacje naszych sklepów, chcemy inspirować Polaków do zmiany swojej domowej przestrzeni. A jednocześnie umożliwiać im dostęp do wysokiej jakości produktów od najlepszych, krajowych i międzynarodowych producentów. Cieszymy się z zaufania klientów, bo to właśnie dzięki temu możemy stale się rozwijać – zapewnił Przemysław Gurban.