Newsroom

Pordenone gotowe na targi SICAM 2023

Targi SICAM 2023 - zapowiedź.

Pordenone gotowe na targi SICAM 2023

SICAM to wyjątkowo skuteczny, a jednocześnie ekskluzywny format targowy: wymyślony i stworzony w celu ułatwienia bezpośrednich kontaktów między profesjonalistami. Pordenone jest już przygotowane do przyjęcia gości w dniach 17-20 października 2023 r. Co trzeba wiedzieć o tegorocznej edycji?

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Zbliżają się Międzynarodowe Targi Komponentów, Akcesoriów i Półfabrykatów dla Przemysłu Meblarskiego. W tym roku w Pordenone można będzie znaleźć przede wszystkim nowości produktowe. Wystawcy zaprezentują trendy rynkowe dla przyszłych kolekcji mebli, kuchni, łazienek, mebli kontraktowych i wystroju wnętrz. Organizatorzy przekonują, że dotykanie i testowanie produktów oraz kontakt z materiałami i mechanizmami zyskują na znaczeniu. Niezwykle istotne są również osobiste spotkania z klientami i dostawcami. To dzięki nim targi SICAM 2023 przyciągną w tym roku tysiące odwiedzających.

W ubiegłym roku Polska należała do czołówki krajów odwiedzających włoskie targi. Tuż po Niemczech – 10% odwiedzających, Hiszpanii – 8%, Francji, Chorwacji i Rumunii – po 6% oraz Grecji, Wielkiej Brytanii i Słowenii – po 5%, nasz kraj z wynikiem 5% uplasował się na 9. miejscu

Dlaczego warto jechać do Włoch w październiku?

Pordenone to małe, ale tętniące życiem miasto, które przygotowuje się na przyjęcie gości SICAM z dedykowanym Fuori Salone. To specjalne wydarzenia i inicjatywy, które będą rozwijane podczas targów, dzięki współpracy z gminą Pordenone. Miasto jest gotowe, by dzielić się pięknem swojego historycznego centrum, z zabytkowymi budynkami w stylu weneckim i urokliwymi uliczkami. W połowie października Pordenone chce zaoferować gościom to, co ma najlepsze na swoim terytorium: gastronomię i słynne wina.

Wystawcy i zwiedzający znajdą tu wiele powodów, by cieszyć się czasem po targach. Do wyboru będą wydarzenia artystyczne i kulturalne, muzea, które można zwiedzać w niestandardowych godzinach otwarcia. Można będzie również skorzystać z wycieczek z przewodnikiem i ze wspólnego odkrywania uroków Pordenone.
Dłużej otwarte sklepy oraz imprezy związane z jedzeniem i winem pozwolą każdemu poznać miasto i spróbować typowych, lokalnych produktów.

Targi SICAM 2023 interaktywnie

Jak informują organizatorzy, na stronie targów znajdują się wszystkie informacje, które pozwolą jak najlepiej zorganizować wizytę. Można tam znaleźć m.in. interaktywną listę wystawców, plany poszczególnych pięter hal oraz produkty i nowości proponowane przez 650 wystawców. Każdy, kto odwiedzi stronę pozna godziny otwarcia targów oraz rozkłady jazdy autobusów wahadłowych na lotniska w Wenecji i Treviso. Dowie się również, gdzie znajdują się parkingi dla odwiedzających, a także nowy parking połączony autobusem wahadłowym.

Najważniejsza jest jednak rejestracja online. Należy jej dokonać za pośrednictwem strony internetowej. Zarejestrowana osoba otrzyma swój osobisty kod wstępu na SICAM 2023 bezpośrednio na swoją skrzynkę e-mailową. Można go pokazać przy wejściach na targi we wszystkich formatach (w formacie pdf, w telefonie lub w postaci wydruku), a ponadto otrzymać osobistą plakietkę.

Na stronie internetowej wydarzenia znajduje się zaktualizowana listę wystawców, a interaktywna mapa każdej hali pozwala zorganizować wizytę optymalizując czas na targach. Targi SICAM 2023 będą otwarte dla zwiedzających od wtorku do piątku od 17 do 20 października, w godzinach od 9.30 do 18.00.

ZOBACZ TAKŻE: Co nowego na SICAM 2023?

Aby mieć wszystkie informacje pod ręką, pobierz aplikację SICAM, a dzięki niej otrzymasz:

  • listę wystawców,
  • mapę targów,
  • wszystkie niezbędne informacje.

Ekspansja na rynek północnoamerykański

Organizatorzy zapraszają odwiedzających i wystawców, których interesuje północnoamerykański przemysł meblarski, ze szczególnym uwzględnieniem kuchni i łazienek, do wzięcia udziału w prezentacji „Zrozumienie północnoamerykańskiego rynku kuchni i łazienek” Suzie Williford, EVP i Chief Strategy Officer NKBA. Wykład odbędzie się we środę 18 października w „Sala Superiore” Pordenone Fiere.

Wszystkie informacje, które pozwolą jak najlepiej zorganizować wizytę w Pordenone, dostępne są na stronie targów SICAM.