Newsroom

Nowa data targów „Holz-Handwerk”: 16-19 czerwca 2020 r.

NürnbergMesse.

Nowa data targów „Holz-Handwerk”: 16-19 czerwca 2020 r.

W związku z rosnącym rozprzestrzenianiem się koronawirusa (COVID-19) i biorąc pod uwagę zasady oceny ryzyka dużych wydarzeń przyjęte przez grupę zarządzania kryzysowego rządu niemieckiego i aktualnej rekomendacji rządu Bawarii dla międzynarodowych wystaw, NürnbergMesse postanowił przełożyć targi „Holz-Handwerk” i „Fensterbau Frontale” na 16-19 czerwca 2020 r.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Ochrona zdrowia i bezpieczeństwo wystawców, odwiedzających oraz pracowników jest dla firmy NürnbergMesse najwyższym priorytetem. Zdając sobie sprawę z tej odpowiedzialności oraz po uważnym rozważeniu i ocenie obecnej sytuacji, zarząd NürnbergMesse zdecydował o podjęciu niezbędnych środków ochronnych.

Petra Wolf, członkini zarządu NürnbergMesse: Bardzo dziękujemy wszystkim klientom, partnerom i przedstawicielom mediów za zrozumienie, jakie okazali w związku z naszą decyzją o odroczeniu „Holz-Handwerk” i „Fensterbau Frontale”. Cieszymy się z wysokiego poziomu zaangażowania w branży – po intensywnych rozmowach i licznych pozytywnych rozmowach z klientami krajowymi i międzynarodowymi wybraliśmy nową datę w czerwcu.

Elke Harreiß, dyrektor „Fensterbau Frontale”, dodaje: Przełożenie „Fensterbau Frontale” było konieczne, aby to ważne miejsce spotkań branżowych odbyło się w 2020 r. – choć ze szczególnymi wyzwaniami. W końcu utrzymywanie i rozwijanie relacji biznesowych jest bardziej niż ważne w takich burzliwych czasach. Decydujące jest teraz to, że przemysł stoi razem i stara się jak najlepiej wykorzystać tę sytuację!

W 2022 r. targi odbędą się ponownie w marcu.