Newsroom

Największy w Polsce salon MILOO HOME

Miloo Home Rumia największym showroomem marki.

Największy w Polsce salon MILOO HOME

Od 24 czerwca MILOO HOME zaprasza do salonu w Rumi. Na klientów czekają dwa piętra stylowych mebli do domu i ogrodu.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Już w sobotę 24 czerwca otworzą się podwoje największego w Polsce salonu MILOO HOME w Rumi – w rejonie Trójmiasta. Showroom przywita gości wszystkimi nowymi kolekcjami marki do domu i do ogrodu.

MILOO HOME Rumia – nowy showroom marki

Trójmiasto ma niepowtarzalny urok, o którym decyduje wiele walorów. Z jednej strony bliskość morza, z drugiej zespoły architektoniczne z różnych epok – dawnych i nowszych, a ponadto bogata oferta kulturalna, rozrywkowa, gastronomiczna. Powodów, by bywać w Sopocie, Gdańsku czy Gdyni i okolicach nie brakuje, dlatego MILOO HOME śpieszy z otwarciem showroomu w Rumi.

Nowy salon – największy spośród wszystkich sklepów naszej marki w Polsce – to samodzielny obiekt o powierzchni 1200 m2. W całości, od parteru po dach, wypełniony meblami, lampami i dodatkami do domu oraz do ogrodu. Wśród nich znajdą się starannie wyselekcjonowane sofy i fotele, stoły i krzesła, kredensy, biblioteczki, stoliki kawowe, nietuzinkowe oświetlenie, a także dodatki w postaci luster, szkła stołowego i ozdobnego, zapachów oraz świec – opowiada Natalia Olszewska, Marketing Managerka Miloo Home.

Nowe kolekcje w różnych stylach

Już w chwili otwarcia będzie można zobaczyć i zakupić obiekty ze wszystkich aktualnych kolekcji, m.in. Pastel Coctail utrzymanej w słonecznych kolorach wakacji. Z myślą o klientach z Trójmiasta marka przygotowała bogaty wybór mebli i dodatków w stylu hampton. Nie zabraknie też propozycji mebli jadalnianych oraz zastawy stołowej. To idealne propozycje na letnie przyjęcia w plenerze w najróżniejszych konwencjach, m.in. modern classic, japandi, boho, etno czy urban jungle. Klientów bez wątpienia zainteresuje również outlet, w którym prawdziwe perełki będzie można zdobyć na wyjątkowo korzystnych warunkach.

Na otwarcie nowego salonu MILOO HOME przy ul. Grunwaldzkiej 109 w Rumi marka zaprasza już 24 czerwca w godz. 10–19. Standardowo salon będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10-19, a w soboty i niedziele handlowe do 16.