Newsroom

Najnowocześniejszy Salon Agata w Polsce

Salon Agata w Szczecinie.

Najnowocześniejszy Salon Agata w Polsce

Agata w Szczecinie zaprasza klientów do zupełnie nowych wnętrz. Już 7 lipca nastąpi ponowne otwarcie salonu, który właśnie przeszedł metamorfozę.

Reklama
Lectra banner śródtekstowy 7500x100 16.02.-15.03.2024

Czy wyremontowany salon sieci Agata będzie jednym z najnowocześniejszych w Polsce? To już od jutra będą mogli ocenić klienci. 

Jakie zmiany przeszedł salon Agata w Szczecinie?

Sieć poinformowała, że szczeciński salon został odnowiony zgodnie z najnowszymi standardami Salonów Agata, mającymi na uwadze wygodę klientów i komfort zakupów. Na blisko 10,8 tys. metrach kwadratowych przygotowano ponad 126 zróżnicowanych boksów aranżacyjnych, w tym te poświęcone nowym kolekcjommeblom gamingowym, czy modułowym szafom ADBOX. Z okazji ponownego otwarcia na klientów czekać będzie szereg atrakcyjnych promocji.

W trakcie gruntownej rearanżacji szczecińskiego salonu nie tylko wymieniono podłogi oraz detale graficzne, ale także od podstaw zaprojektowano wszystkie boksy ekspozycyjne w celu zapewnienia klientom maksymalnej wygody w trakcie zakupów. Zainstalowano także nowoczesne, zdecydowanie przyjemniejsze dla oka oświetlenie – czytamy w komunikacie wydanym przez sieć Agata.

Reklama
Banne 300x250 px Furniture Romania ZHali Imre

Jakie nowości przygotowała Agata?

Pośród boksów aranżacyjnych znalazło się miejsce na ekspozycje szeregu nowych produktów z portfolio Salonów Agata. Gracze będą mogli wybierać z bogatej gamy foteli i krzeseł gamingowych. Poszukiwacze nowości odnajdą je w boksach inspiracyjnych. Oprócz szerokiego wyboru mebli skrzyniowych czy tapicerowanych w różnych stylach, kolorach, właściwościach i o różnej funkcjonalności, klienci mogą również zaprojektować szafę zgodnie z własnymi potrzebami.

System szaf ADBOX umożliwia zaprojektowanie mebla wedle własnego uznania poprzez dobranie odpowiednich półek, wieszaków, uchwytów, frontów czy oświetlenia. Wszystko dostępne w aż sześciu wariantach kolorystycznych i w wielu opcjach konfiguracji. W salonie istnieje możliwość stworzenia szafy na wysokość aż 250 cm – informuje Agata.


Oprócz nowości nie zabraknie przestrzeni na dobrze znane klientom produkty. Meblom do użytku dziennego poświęcone zostanie aż 101 boksów. Aranżacje sypialni będzie można obejrzeć w 25 strefach. Bogata oferta mebli tapicerowanych zajmie 2,9 tys. m kw., czyli prawie 1/4 powierzchni salonu. Studia kuchenne i materace zmieszczą się odpowiednio na 300 oraz 220 m kw.


To, co wyróżnia salon w Szczecinie to przede wszystkim zupełnie nowe wnętrza, które stanowią obecnie element naszej strategii unowocześnienia sieci – począwszy od samych salonów, a na ofercie skończywszy. Nowe kolekcje, fotele gamingowe oraz system szaf modułowych ADBOX są zaś odpowiedzią na stale zmieniające się potrzeby Klientów. Pragniemy być firmą, która nie tylko idzie z duchem czasu, ale też kreuje nową jakość w sektorze meblarskim – komentuje Przemysław Gurban, dyrektor operacyjny Agata.

Z okazji ponownego otwarcia szczecińskiego salonu przewidziano liczne promocje na dziesiątki mebli i dodatków, z którymi klienci będą mogli zapoznać się w specjalnej gazetce promocyjnej, która będzie obowiązywała w terminie od 7 do 23 lipca br.