Newsroom

Mocne strony M.O.W. w Bad Salzuflen

Targi M.O.W. w Bad Salzuflen.

Mocne strony M.O.W. w Bad Salzuflen

Branża zastanawia się, jak na nowo zdefiniować cele i dostosować je do zmieniających się warunków rynkowych w kontekście ograniczonych zakupów, inflacji i presji gospodarczej. Odpowiedzi dostarczy M.O.W., które w dniach od 17 do 21 września 2023 roku odbędzie się Messezentrum Bad Salzuflen.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Wystawcy zaprezentują gamę innowacji w meblach młodzieżowych, meblach w płaskich paczkach i do samodzielnego montażu. Wszystkie wymienione kategorie należą do tradycyjnych mocnych stron targów M.O.W. w Bad Salzuflen.

Targi M.O.W. 2023 odpowiedzią na to, co dzieje się na rynku

Nadszedł czas, w którym branża musi się zastanowić, jak na nowo zdefiniować swoje cele. Co zrobić, by dostosować je do zmieniających się warunków rynkowych w kontekście ograniczenia zakupów, inflacji i presji gospodarczej? Wystawcy targów M.O.W. 2023 stawiają czoła temu wyzwaniu i prezentują branży różne podejścia i różne opcje działania.

Czy nowe kolory i kształty, ale także elastyczność i różnorodność mogą się opłacić? Meble modułowe, które można dostosować do różnych rozmiarów i specyfikacji pomieszczeń, stają się coraz bardziej popularną opcją. Biorąc pod uwagę zmianę zachowań zakupowych, bardzo ważna jest też silna obecność w Internecie. Pod tym względem wystawcy M.O.W. mają dopasowaną ofertę w swoim pakiecie targowym.

Wystawcy M.O.W. w Bad Salzuflen

Oprócz znanych marek i wieloletnich partnerów M.O.W., takich jak Wimex, Xonox, Forte, Tradepoint, Hela, IMV, MCA, Inter Link, Held, LC, Interhandel, Finori, M2, Benformato, Jakobsen, Weinrich, Domo, Libro, Atlantic, Sass, Sun Garden, Maja, Composad, Forma Ideale, Actona, Trendteam i Mäusbacher, do niemieckich targów dołączyły kolejne firmy, które windują ofertę na nowy poziom. Należą do nich takie firmy, jak Parisot, Demeyere, FMD, SCIAE, Webed, Gami, DC, Maxfurn, Ipek, Tvilum i Phönix.

Holandia raz po raz udowadnia, że jeśli chodzi o meble, to kraj ten wyznacza trendy w zakresie ambitnego wzornictwa i stylistyki. Holenderskie marki są znane ze swojego minimalistycznego i funkcjonalnego stylu, który opiera się na wyraźnych liniach, inteligentnych rozwiązaniach i wysokiej jakości. Na targach M.O.W. 2023 Holandia będzie silnie reprezentowana przez takich wystawców, jak Easysofa, Maxfurn, Zuiver, De Eekhoorn, Torna, Yoshion, HSM i Asiades.

Szczególny styl życia Skandynawów również będzie dobrze pasował do targowego towarzystwa. Dobrym przykładem są tacy wystawcy, jak Ekornes/Stressless, Tradepoint, Unique, Gomab, Delux, Cinall, Iversen, Bodahl, Scapa, Furninova, Conform, Vilmers, Flexlux, Theca, Dan-Form, Innovation, Hammel, Tvilum i PBJ, którzy będą obecni na M.O.W. 2023.

Ponadto swoją ofertę zaprezentuje wielu wystawców z Włoch i Francji. Silnie reprezentowane będą również kraje Europy Wschodniej, a także m.in. Portugalia i Belgia.

Różne kategorie cenowe, bestsellery i e-commerce

Łącznie spodziewanych jest około 500 firm z ponad 40 krajów. Dzięki swojej ofercie wystawcy przedstawią całą gamę mebli zorientowanych na konsumenta dla wszystkich obszarów życia, asortymentów i kanałów sprzedaży. Jeśli chodzi o kategorie cenowe to znajdą się one w przedziale od cen podstawowych do średniego i wyższego zakresu. Oprócz programów systemowych dla klasycznego umeblowania, w Bad Salzuflen można będzie znaleźć artykuły w płaskich paczkach, oferty dropshipping dla e-commerce, a także produkty promocyjne i bestsellery, które są magnesami dla odbiorców.

Każdy, kto sprzedaje meble online lub stacjonarnie, ten wie, że z odpowiednimi dostawcami biznes ma się dobrze. Jednak w czasach globalizacji nie zawsze łatwo jest ich znaleźć. Nieograniczona oferta daje wiele możliwości, ale niesie też ryzyko. M.O.W. działa niczym powiernik dla sektora mebli, dopuszczając jako wystawców te firmy, które okazują się skutecznymi dostawcami dla handlu. Wyraźne skupienie się na konsumpcji i wolumenie jest podstawą każdej współpracy – niezależnie od tego, czy są to stali wystawcy, nowi czy powracający.

Zamówienia i networking na najwyższym poziomie biznesowym

M.O.W. łączy przemysł i handel zarówno analogowo, jak i cyfrowo, prezentuje pomysły i innowacje produktowe i zapewnia dostęp do wiedzy o rynku. Targi koncentrują się na meblach domowych na rynek europejski.

Zamawianie i nawiązywanie kontaktów z innymi przedsiębiorcami i właścicielami firm to główne cele tego ważnego wydarzenia biznesowego. Gościnna i rodzinna atmosfera, a także jakość obsługi są wysoko cenione zarówno przez odwiedzających, jak i wystawców. Wśród profesjonalnych odwiedzających regularnie znajdują się decydenci z ponad 60 krajów. Są wśród nich m.in. stowarzyszenia zakupowe, sieci, tradycyjni sprzedawcy mebli, studia, sklepy samoobsługowe/dyskonty, domy sprzedaży wysyłkowej i sklepy dla majsterkowiczów.

ZOBACZ TAKŻE: M.O.W. 2022 zakończyły się – fotorelacja

Cieszymy się, że dzięki tegorocznym targom M.O.W. i silnemu udziałowi wystawców możemy tworzyć wszechstronne, przełomowe i futurystyczne impulsy europejskiej konsumpcji mebli oraz aktywnie organizować zmiany na rynku – mówią Bernd Schäfermeier i Maximilian Richter, którzy są odpowiedzialni za organizację targów M.O.W.

Najważniejsze informacje o M.O.W. w Bad Salzuflen

  • Termin: od 17 do 21 września 2023 roku
  • Godziny otwarcia: od niedzieli do środy od 9:00 do 18:00, w czwartek od 9:00 do 16:00
  • Miejsce: Messezentrum Bad Salzuflen, 17 hal, 85 tys. m2 powierzchni wystawienniczej.
  • Kierunek do centralnego parkingu: Heerserheider Str. 2, D-32107 Bad Salzuflen.
  • Wstęp, parking, WLAN, catering w restauracjach wystawowych i transport między halami są bezpłatne.
  • Wstęp na targi tylko dla profesjonalnych zwiedzających.