Newsroom

Meble.pl S.A. i Sfmeble łączą siły

Meble.pl_Sfmeble_partnerstwo

Meble.pl S.A. i Sfmeble łączą siły

To już oficjalne – jedne z największych polskich sklepów meblowych online połączyły się. Partnerstwo strategiczne Meble.pl S.A. i Sf meble wprowadza nową jakość na polski rynek.

Reklama
visby.pl banner z promocją na łóżko

Obie firmy pracowały nad tym przedsięwzięciem już od dłuższego czasu. Meble.pl i Sf meble są przekonane, że korzyści płynące z tego partnerstwa spotkają się z uznaniem ze strony dotychczasowych klientów.

Co partnerstwo Meble.pl S.A. i Sf meble oznacza w praktyce?

Jako pierwszą korzyść firmy podają rozszerzenie bazy produktów. Dotychczasowy asortyment meble.pl i sfmeble.pl to oferta o dość wysokim poziomie zróżnicowania. Dzięki partnerstwu strategicznemu możliwości wyboru staną się jeszcze szersze, a wspólna oferta jeszcze lepiej wpisze się w nawet najbardziej zróżnicowane upodobania i potrzeby klientów.

Dodatkowo, gdy dwa z największych polskich sklepów internetowych z wyposażeniem wnętrz łączą się, możliwości oferowania najniższych na rynku cen stają się znacznie łatwiejsze. Partnerstwo strategiczne pomiędzy markami to także znaczne powiększenie powierzchni magazynowej, dzięki czemu więcej produktów będzie dostępnych z opcją wysyłki w ciągu 24 h od zakupu.

Zdecydowanie większa ilość asortymentu dostępnego na stanie oznacza szybsze terminy realizacji zamówień, co przełoży się na znaczne skrócenie terminów dostaw do klientów.

Otwartość na nowe możliwości współpracy z architektami

Partnerstwo Meble.pl S.A. i Sf meble to nie tylko wymiana doświadczeń i dobrych praktyk ukierunkowanych na optymalną obsługę klienta, ale i wymiana technologicznego know-how w celu usprawnienia procesów realizacji zamówień:

  • Połączenie sił obu firm otwiera nowe możliwości współpracy z architektami. Tym samym pojawiają się nowe perspektywy w  ofercie adresowanej do projektantów i architektów wnętrz.
  • Inną korzyścią jest rozszerzenie własnych kolekcji mebli.
  • Poza znacznym poszerzeniem asortymentu pochodzącego od zewnętrznych producentów wspólni klienci zyskają również możliwość zakupu kolekcji własnych, w tym mebli na wymiar, tworzonych na miarę ich potrzeb i zgodnie z ich preferencjami stylistycznymi.