Newsroom

Marka GLOBUS na Expo Manufactura 2024 w Meksyku

Marka GLOBUS na targach Expo Manufactura 2024.

Marka GLOBUS na Expo Manufactura 2024 w Meksyku

W dniach 30 stycznia – 1 lutego 2024 roku odbyła się prestiżowa impreza przemysłowa – Targi Expo Manufactura 2024 w Monterrey w Meksyku. Wśród wystawców znalazła się marka Globus®.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Targi stanowiły niepowtarzalną platformę dla liderów branży przemysłowej w tej części Ameryki. Umożliwiły zaprezentowanie najnowszych osiągnięć oraz nawiązanie strategicznych kontaktów biznesowych. Jednym z wystawców była marka GLOBUS®, która od lat kładzie nacisk na jakość swoich produktów. Firma z dumą prezentowała swoją wszechstronną ofertę narzędzi, skierowaną do branż zajmujących się obróbką stali, metali, tworzyw sztucznych i kompozytów. Zarówno lokalni, jak i międzynarodowi klienci byli zachwyceni szerokim wyborem wysokiej jakości produktów.

Co zaprezentowała marka GLOBUS®?

Wśród najbardziej istotnych propozycji komunikowanych przez markę GLOBUS® warto wymienić przede wszystkim:

  • piły HM do cięcia aluminium, stali oraz tworzyw sztucznych,
  • frezy tarczowo-piłkowe HSS, HSS-E, VHM dedykowane obróbce stali, metali kolorowych, w tym frezy dla branży motoryzacyjnej,
  • noże tarczowe do specjalistycznych zastosowań,
  • frezy trzpieniowe VHM i HSS,
  • wiertła HSS.

W obliczu rosnącego znaczenia automatyzacji oraz robotyzacji procesów produkcyjnych, marka GLOBUS® przystosowała się do wymagań współczesnego rynku. Na targach w Meksyku firma zaprezentowała innowacyjne rozwiązania zgodne z najnowszymi trendami. Odwiedzający mieli okazję zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie cięcia, frezowania i wiercenia. Doświadczeni przedstawiciele marki GLOBUS® służyli fachową wiedzą oraz pełnym wsparciem.

Efekty obecności marki GLOBUS® na Targach Expo Manufactura 2024 przekroczyły najśmielsze oczekiwania. Nawiązano szereg cennych kontaktów biznesowych zarówno z lokalnymi klientami, jak i przedstawicielami przemysłu z całej Ameryki Łacińskiej. Otwiera to zupełnie nowe perspektywy rozwoju oraz wzmacnia pozycję marki GLOBUS® na międzynarodowym rynku narzędzi skrawających.

Podsumowując, udział marki GLOBUS® na Targach Expo Manufactura 2024 był okazją do promocji jej produktów. Stanowił także potwierdzenie niezawodności oraz wysokiej jakości oferowanych rozwiązań. Pozytywny odbiór prezentacji potwierdził, że marka GLOBUS® należy do grona liderów w dziedzinie narzędzi skrawających. Firma jest gotowa, by sprostać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom przemysłu.