Newsroom

Małgorzata Ożóg nową wicedyrektor targów DREMA

Małgorzata Ożóg, wicedyrektor Międzynarodowych Targów Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA.

Małgorzata Ożóg nową wicedyrektor targów DREMA

Od lipca Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA mają nową wicedyrektor. Zastępcą dyrektora projektu DREMA została Małgorzata Ożóg.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Małgorzata Ożóg z branżą drzewno-meblarską, ale i z samymi targami DREMA jest związana od 2011 roku. Cieszy się dużym zaufaniem nie tylko w strukturach Międzynarodowych Targów Poznańskich, ale także wśród wystawców i partnerów biznesowych. Ma kilkunastoletnie doświadczenie w organizowaniu targów. Od początku kariery odpowiada za obsługę wystawców przy wielu kluczowych projektach, zarówno B2B jak i B2C. Koordynowała również prace nad ekspozycją Konferencji Narodów Zjednoczonych w sprawie Zmian Klimatu (COP24) oraz World Urban Forum 11 (WUF11).

Moją ambicją jest osiągnięcie maksymalnej korzyści z udziału w targach, zarówno przez wystawców jak i zwiedzających. Dlatego planuję kontynuować politykę dynamicznego rozwoju w oparciu o inicjatywy, które mają na celu jeszcze bardziej uatrakcyjnić formułę targów DREMA – mówi Małgorzata Ożóg.

Małgorzata Ożóg: DREMA otwarta na kobiety

Nowa wicedyrektor Międzynarodowych Targów Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA podkreśla także rolę kobiet w branży. Nic dziwnego, bowiem od kilku już lat targi DREMA goszczą uczestniczki spotkania pt. „Jak odnosić sukcesy w świecie nowych wyzwań”. Już 14 września 2023 roku w ramach targów DREMA odbędzie się czwarta edycja tej imprezy. Organizatorami są Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli oraz Grupa MTP. Do uczestnictwa zapraszają kobiety biznesu działające w branży meblarskiej oraz wyposażenia wnętrz i przemyśle drzewnym.

W miarę, jak kobiety coraz aktywniej uczestniczą w przemyśle drzewno-meblarskim, ich rola staje się bardziej widoczna i istotna dla ewolucji tej dziedziny. Wprowadzają one różnorodność, kreatywność i zaangażowanie, przyczyniając się do dalszego postępu i innowacji. Chciałabym, aby branża zwróciła szczególną uwagę na potencjał kobiet i aby targi DREMA stały się platformą służącą cennym celom biznesowym, dając także przedstawicielkom płci pięknej szansę poznawania się, prowadzenia rozmów i nawiązywania kontaktów w interesach – dodaje Małgorzata Ożóg.

Najbliższa edycja Międzynarodowych Targów Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA odbędzie się 12-15 września 2023 roku. Miejscem imprezy będą – tradycyjnie – obiekty Międzynarodowych Targów Poznańskich. Będą to zarazem pierwsze targi DREMA z Małgorzatą Ożóg na stanowisku wicedyrektora.