Newsroom

M.O.W. według planu

Messezentrum Bad Salzuflen. Fot. M.O.W.

M.O.W. według planu

Trwa najważniejsze wydarzenie dla branży meblarskiej po lockdownie. M.O.W. w Bad Salzuflen to pierwsze targi, które rozpoczęły się według planu i potrwają do 24 września br.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Tegoroczne targi M.O.W. w Bad Salzuflen mają większe niż zazwyczaj znaczenie dla przemysłu i handlu, które ze względu na pandemię koronawirusa muszą przyspieszyć i zintensyfikować starania, by rozpocząć działalność od nowa. Nowy start wymaga targów, takich jak M.O.W. Koncepcje, inspiracje, informacje, reklama, promocja, wymiana i spotkania – tego trzeba teraz biznesowi. Wszystkie rodzaje sprzedaży mebli szukają obecnie rozwiązań, które można znaleźć w Bad Salzuflen.

Czasy dystansu społecznego pokazały, jak cenny i niezbędny jest rzeczywisty kontakt. Żaden format cyfrowy nie zastąpi osobistych spotkań, tym bardziej w branży meblarskiej. Dlatego tak ważne jest, by po tej długiej nieobecności przemysł i handel spotkały się w M.O.W. Imprezy w Messezentrum Bad Salzuflen korzystają z budynków o dużej powierzchni i przestronnym obszarze na zewnątrz.

Szybki ruch towarów, które osiągają dobre obroty stanowi sedno M.O.W. Wydarzenie dostarcza niezbędnych impulsów, tak pilnie potrzebnych przy zakupach stowarzyszeń, sieci, tradycyjnych sprzedawców mebli, studiów, dyskontów, domów wysyłkowych, marketów budowlanych i sklepów z artykułami dla majsterkowiczów, a także dużych sklepów internetowych. Nie tylko handel, ale także przemysł dążą do tego, by prezentować produkty w bardziej wydajny sposób. Wszystko to świadczy o tym, że w tym roku M.O.W. jest niezbędne.