Newsroom

JYSK w rankingu pracodawców magazynu Forbes

774467926

JYSK w rankingu pracodawców magazynu Forbes

Według globalnego rankingu, który powstał na podstawie międzynarodowego badania przeprowadzonego przez magazyn Forbes, JYSK znajduje się w czołówce pracodawców na świecie.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Globalny ranking pracodawcówWorld’s Best Employers 2021 – to zestawienie najlepszych pracodawców 2021 roku, którzy poradzili sobie w okresie pandemii, zarówno w odniesieniu do pracowników obecnych, jak i tych rekrutowanych w tym czasie z rynku.

Ogromnie cieszy nas ten prestiżowy tytuł i fakt, że znaleźliśmy się w gronie najlepszych pracodawców na świecie. Tym bardziej, że branża handlu detalicznego boryka się z wieloma wyzwaniami na obecnym rynku pracy. Nasi pracownicy są dla nas priorytetem, mamy rozbudowane programy rozwojowe, solidne wartości oparte o skandynawskie korzenie, budujemy zespoły na lata – mówi Marta Jabłonowska, dyrektor HR JYSK Polska.

Ranking magazynu Forbes powstał we współpracy z firmą badającą rynek Statista. Badanie przeprowadzono wśród 150 tys. pełnoetatowych i niepełnoetatowych pracowników, pracujących dla międzynarodowych firm i instytucji z 58 krajów.

Uczestnicy ankiety zostali poproszeni o ocenę chęci polecenia swoich pracodawców znajomym i rodzinie. Zapytano ich również o innych pracodawców w ich branżach, którzy wyróżniali się pozytywnie lub negatywnie. Dodatkowo ankietowani ocenili firmy pod kątem takich aspektów, jak wizerunek, ślad ekonomiczny, rozwój talentów, równość płci i odpowiedzialność społeczna.

W rankingu uwzględniono 750 firm różnych sektorów.