Newsroom

JYSK w Galerii Północnej 300. sklepem sieci w Polsce

JYSK w Galerii Północnej.

JYSK w Galerii Północnej 300. sklepem sieci w Polsce


JYSK kontynuuje rozwój na polskim rynku i 10 kwietnia 2024 r. otworzył swój 300. sklep. Uroczyste otwarcie odbyło się w Galerii Północnej, w Warszawie, a uczestniczyli w nim przedstawiciele Zarządu z Danii, jak i dyrekcji krajowej z Polski.

Reklama
visby.pl banner z promocją na łóżko

Pierwszy sklep JYSK w Polsce powstał w 2000 roku, w Gdańsku. Od tego czasu miliony polskich klientów odwiedza co roku placówki sieci, zlokalizowane w mniejszych i większych miastach. JYSK w Galerii Północnej to slep nr 300, ale sieć ma o wiele bardziej ambitne plany.

Chcemy być jak najbliżej naszych klientów, dlatego rozwój i kolejne sklepy stacjonarne są dla nas ważne. Poprzez nowe placówki dajemy możliwość bezpośredniego poznawania naszych produktów, inspirujemy gotowymi aranżacjami domowymi, a także doradzamy w wyborze najlepszych rozwiązań. Nasi pracownicy przechodzą wiele szkoleń, aby jeszcze lepiej wspierać każdego klienta w doborze produktów do jego potrzeb – zapewnia Piotr Padalak, dyrektor generalny JYSK Polska.

JYSK w Galerii Północnej już otwarty

W uroczystym otwarciu 300. sklepu w Warszawie uczestniczył Ram Jensen, prezes i dyrektor Generalny JYSK. Wspólnie z dyrektorem generalnym oraz kierownikiem sklepu przeciął symboliczną wstęgę i zaprosił pierwszych klientów na zakupy do nowej placówki.

Jestem dumny i bardzo zadowolony, że mogę dziś uczestniczyć w uroczystościach i otwarciu sklepu JYSK numer 300 w Polsce. Ekspansja jest w naszym DNA i wspaniale jest widzieć, jak Polska się rozwija i dostarcza nasze wspaniałe oferty jeszcze większej liczbie klientów w kraju. To nasz drugi co do wielkości kraj pod względem liczby sklepów – mówi Rami Jensen.

Ile jest sklepów JYSK w Polsce?

Według planu sieć chce w bieżącym roku obrotowym otworzyć ok. 22 nowych sklepów na terenie Polski. Docelowo sieć JYSK przewiduje otworzyć 500 sklepów na polskim rynku, w zależności od sytuacji rynkowej oraz dynamiki rozwoju handlu e-commerce.

Chciałbym podziękować wszystkim pracownikom w naszej firmie, bo każde otwarcie nowego sklepu, nie tylko 300, to wspólny wysiłek i zaangażowanie, które pozwalają tak dynamicznie rozwijać się dla naszych klientów. Dziękuję Wam za codzienną energię i profesjonalizm – mówił podczas odprawy z pracownikami, tuż przed otwarciem, Piotr Padalak.

Lokalizacja sklepu numer 300 została wybrana w bardzo rozwojowym obszarze Warszawy, ze względu na dużą dynamikę mieszkaniową otoczenia. Zlokalizowanie sklepu w Galerii Północnej ma uzasadnienie nie tylko w dobrej współpracy z wynajmującym. Otoczenie dynamicznie rozbudowuje się i rozwija, tym samym zapotrzebowanie na asortyment wyposażenia wnętrz stale tu wzrasta.

ZOBACZ TAKŻE: Galeria Północna z nowym sklepem JYSK

Debiut salonu JYSK to dla Galerii Północnej ważny krok w rozwoju oferty handlowej, zwłaszcza w popularnym segmencie wyposażenia wnętrz. To ważne otwarcie, zwłaszcza w kontekście naszego najbliższego rynku. Białołęka to dziś najbardziej rozwojowa dzielnica Warszawy, w której powstaje najwięcej nowych mieszkań, a te potrzebują mebli. JYSK, który pojawia się teraz w sąsiedztwie nowych osiedli i powstających inwestycji, trafia więc na podatny grunt. Cieszymy się, że sieć doceniła potencjał Północnej i jej rynku oraz dostrzegła w nas wartościowego partnera, lokując w galerii swój 300. sklep w Polsce – mówi Marek Ciszewski, dyrektor Galerii Północnej.