Newsroom

JYSK to kolejna sieć, która obniża ceny

JYSK ma promocje na ponad połowę produktów.

JYSK to kolejna sieć, która obniża ceny

JYSK ma w swojej ofercie około 4 tys. produktów. Od teraz ponad połowa z nich jest dostępna w promocji. W porównaniu z ubiegłym rokiem urządzanie wnętrz stało się jeszcze tańsze.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Sklepy JYSK stawiają aktualnie na promocje. Sieć oferuje ponad 4 tys. produktów, czyli materace i meble ogrodowe oraz artykuły do dekoracji wnętrz. Firma, chcąc zapewnić konkurencyjność, jak również przystępność cenową swojej oferty, obniżyła ceny na ponad połowę swojego asortymentu.

Sieć ogłasza obniżki cen

Jørgen Lund, wiceprezes ds. sprzedaży i ekspansji w JYSK, z biura głównego w Brabrand, w Danii mówi o aspiracjach sieci. Podkreśla, że JYSK zawsze chce być pierwszym wyborem klientów w zakresie wyposażenia wnętrz.

W ciągu ostatnich lat, podobnie jak wiele innych firm, również doświadczyliśmy wzrostu kosztów w całej naszej działalności, częściowo ze względu na inflację i globalną niepewność. Jako firma pokryliśmy większość tych kosztów, ponieważ chcemy, aby nasze ceny zawsze były konkurencyjne, dlatego obniżyliśmy nasze i tak już niskie ceny na szeroką gamę popularnych produktów wysokiej jakości – informuje Jørgen Lund.

W porównaniu z rokiem ubiegłym JYSK obniżył ceny ponad połowy swoich produktów we wszystkich kategoriach. Jeszcze niższe ceny obejmują rynek globalny i mogą różnić się w zakresie wyboru produktów na lokalnych rynkach.

W Polsce przykładem na promocje JYSK wśród znanego klientom asortymentu może być kołdra ALTA. Jej aktualna cena wynosi 125 zł. Jeszcze w marcu ubiegłego roku kołdra kosztowała 200 zł. Inny produkt w promocyjnej cenie to poduszka VANSE, która teraz kosztuje 30 zł. Kolejny produkt z listy promocji na marzec to stół ogrodowy JERSORE. Jego cena została obniżona do 450 zł względem 700 zł z ubiegłego roku.

W dodatku klienci mają możliwość zapoznania się z wybranymi produktami o jeszcze niższych cenach. Znajdują się one na dedykowanej stronie internetowej, jak i bezpośrednio w sklepie. Lista produktów w Polsce zmienia się co miesiąc.

JYSK stawia na promocje

W JYSK funkcjonuje również stała kategoria produktów o nazwie „Zawsze niska cena”. Jest to grupa starannie wyselekcjonowanych produktów w wyjątkowo atrakcyjnej, czyli możliwie najniższej cenie. Produkty można łatwo odnaleźć w sklepach, oznaczone są innym kolorem etykiet cenowych oraz opisem kategorii. Tylko w 2023 roku JYSK zwiększył liczbę produktów w tej kategorii o 300 – aż do 1.200 pozycji.

ZOBACZ TAKŻE: Galeria Północna z nowym sklepem JYSK

Dodatkowo, w tej kategorii, JYSK zdecydował się wprowadzić jeszcze większe obniżki na wybrany asortyment, względem poziomu cen konkurencji na rynku. Są to przede wszystkim popularne produkty z gwarancją najniższej ceny na rynku.

Na czym polega gwarancja najniższej ceny?

JYSK oferuje klientom gwarancję najniższej ceny na wszystkie swoje produkty. Jeżeli klient znajdzie produkt zakupiony w JYSK w niższej cenie w ciągu 30 dni od zakupu powinien o tym poinformować. Niezależnie od tego, czy korzystniejsze warunki cenowe będą obowiązywały w JYSK czy w innym sklepie, sieć zwróci różnicę w cenie.