Newsroom

High Point Market Spring 2020 przełożony

Budynek targowy High Point Market

High Point Market Spring 2020 przełożony

High Point Market Authority ściśle monitoruje bieżącą i szybko ewoluującą sytuację koronawirusa (COVID-19), pozostając w stałym kontakcie z lokalnymi i stanowymi organizacjami zdrowia publicznego. Biorąc pod uwagę wytyczne gubernatora Północnej Karoliny Roy Coopera oraz w interesie zdrowia i bezpieczeństwa interesariuszy, członków branży i lokalnych obywateli, High Point Market Authority postanowił przełożyć tegoroczną wiosenną edycją, zaplanowaną na 25-29 kwietnia, na początek czerwca, pod warunkiem, że sytuacja się poprawi.

Reklama
Lectra banner śródtekstowy 7500x100 16.02.-15.03.2024

Decyzja była trudna. Każda zmiana daty może mieć ogromne reperkusje gospodarcze dla naszego przemysłu i społeczności, a także niezliczonych małych firm. Ich źródła utrzymania zależą od High Point Market, ale podkreśla naszą wspólną troskę o dobro obywateli i naszych partnerów – skomentował Dudley Moore, Jr., prezes zarządu High Point Market Authority i prezes Otto & Moore.

High Point Market jest podstawą gospodarki Północnej Karoliny od 1909 roku. W swojej długiej historii anulowanie nastąpiło tylko raz, gdy targi w 1942 roku zostały odwołane z powodu II wojny światowej.

Nasz zarząd będzie nadal monitorować sytuację. Będziemy w kontakcie z właściwymi medycznymi organizacjami – powiedział Tom Conley, prezes i dyrektor generalny High Point Market Authority. Naszym celem jest podjęcie decyzji na początku maja. Musimy zdecydować, czy targi będą mogły się odbyć, biorąc pod uwagę niepewność tej szybko ewoluującej sytuacji.

Reklama
Banne 300x250 px Furniture Romania ZHali Imre

CZYTAJ TAKŻE: Na podbój Ameryki