Newsroom

Festool Roadshow 2021 – przetestuj nowości i wygraj nagrody

Festool Roadshow 2021 bus w drodze - miesięcznik i portal informacyjny branży meblarskiej biznes.meble.pl

Festool Roadshow 2021 – przetestuj nowości i wygraj nagrody

Spotkaj się z nami na Festool Roadshow 2021! Startujemy już 20 września w Bydgoszczy, w tym roku odwiedzimy aż siedemnaście miast w całej Polsce. Zaplanowaliśmy ciekawe atrakcje, w tym konkurs na precyzję „Pod właściwym kątem” oraz międzymiastową rywalizację „Bijemy rekord z szyną FS – razem możemy dalej”. Co najważniejsze będziesz mógł wziąć udział w pokazie elektronarzędzi i zobaczyć je w akcji. Przyjdź, przetestuj i poznaj magię Festool!


Dla wszystkich fachowców – prezent

Dla fachowców z branży stolarskiej odbędzie się jedenaście spotkań – od 20 września do 2 października. Natomiast dla specjalistów z sektora remontowo-budowlanego przygotowaliśmy sześć spotkań – od 11 do 16 października. Dla tych, którzy zarejestrują się wcześniej na stronie www.festool.pl/roadshow przewidzieliśmy prezenty powitalne, termokubki Festool. Aby otrzymać kubek, należy wypełnić formularz na stronie najpóźniej do godz. 8:00 w dniu wybranego wydarzenia oraz zachować w formie cyfrowej lub drukowanej kupon.

Dwa atrakcyjne konkursy

Zapraszamy na konkurs „Pod właściwym kątem”, na najbardziej precyzyjne ustawienie pod kątem nowej szyny prowadzącej FS. Liczy się dobre oko i odrobina szczęścia! Nagroda główna to zestaw energii SYS3 ENG 18V 2×5,2/TLC6 o wartości ponad 1500 zł, drugie miejsce otrzyma lampkę roboczą SYSLITE UNI (769079), trzecie miejsce to zestaw gadżetów Festool.

Ponadto siedemnaście przystanków Roadshow 2021 bierze również udział w konkursie  „Bijemy rekord z szyną FS – razem możemy dalej” na najdłuższe połączenie szyn. Każdy, kto zabierze na Roadshow szynę Festool, dostanie prezent w postaci czapki z daszkiem lub okularów przeciwsłonecznych, a po zakończeniu całej trasy Roadshow 2021 wyłonimy zwycięskie miasto, z którego wygrani otrzymają bluzy Festool!

Festool - zdjęcie z archiwum Roadshow-2020 - mężczyzna w bluzie Festool - miesięcznik i portal informacyjny branży meblarskiej biznes.meble.pl

Poznaj nasze narzędzia

Nasi Doradcy Techniczni opowiedzą o elektronarzędziach, odpowiedzą na wszystkie pytania i zaprezentują nowości, a wśród nich m.in. zagłębiarkę TSC 55 K, frezarkę górnowrzecionową OF 1010 R oraz zakrętarkę udarową TID 18 wraz z akumulatorem 4.0 Ah Li-HighPower Compact.

Uczestnicy będą mogli również wziąć udział w niezwykłym pokazie działania technologii SawStop w stolikowej pilarce tarczowej TKS 80. Dzięki temu systemowi, ryzyko najpoważniejszych urazów, do jakich dochodzi w trakcie cięcia, zostało zredukowane do minimum.

Do zobaczenia na Roadshow 2021!

Zobacz trasę i harmonogram spotkań na: www.festool.pl/roadshow

Festool Roadshow 2021 mapa trasy i auta - miesięcznik i portal informacyjny branży meblarskiej biznes.meble.pl