Newsroom

„Cersaie” w Bolonii dopiero w przyszłym roku

Fot. „Cersaie”.

„Cersaie” w Bolonii dopiero w przyszłym roku

Włoskie targi „Cersaie” dla branży płytek ceramicznych i sektora wyposażenia łazienek przeniesiono na nadchodzący rok. Wydarzenie odbędzie się w dniach 27 września – 1 października 2021 r.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Trwająca w wielu krajach epidemia koronawirusa wywołującego COVID-19 uniemożliwiła zorganizowanie wystawy, która zagwarantuje obecność profesjonalistów z całego świata. Początkowo targi w Bolonii miały odbyć się w dniach 9-13 listopada br. Organizatorzy zapewniają, że spotkanie nie zostało odwołane, tylko przełożone i pracują nad tym, by zrealizować i ulepszyć plany, które pierwotnie miały zostać wdrożone w tym roku.

„Cersaie 2021” będzie ukierunkowane na optymizm i bezpieczeństwo. Stanie się platformą wspierającą wzrost wszystkich interesariuszy. W międzyczasie, by pozostać na bieżąco z aktualnymi problemami i różnymi tematami architektury i projektowania, organizatorzy przygotowują szereg inicjatyw online.

Za jedną z kluczowych zalet „Cersaie” należy uznać międzynarodowy charakter targów. Jedna trzecia wystawców to firmy spoza Włoch z 40 różnych krajów. Ponad 47% uczestników ubiegłorocznego wydarzenia, czyli około 50 tys. osób, pochodziło z zagranicy.