Newsroom

Black Red White stawia na własny marketplace

Black Red White stawia na e-commerce

Black Red White stawia na własny marketplace

Na polskim rynku e-commerce szykuje się kolejna rewolucja. Black Red White uruchamia swój własny marketplace. Firma, która zbudowała jeden z największych sklepów e-commerce w Polsce, deklaruje otwartość na współpracę z innymi sprzedawcami w kategorii Dom i ogród.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

W kwestii e-commerce Black Red White stawia na współpracę zarówno z dużymi markami i dystrybutorami, jak i mniejszymi sklepami, które są na etapie rozwijania swojej oferty lub działają w ramach wąskiej kategorii produktowej. Sieć otwiera się na zewnętrznych partnerów, by jeszcze mocniej rozwinąć portfolio swoich produktów. Chce też wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów, którzy cenią sobie możliwość robienia zakupów w jednym miejscu.

ZOBACZ TAKŻE: Więcej Black Red White w Internecie

Wdrażając marketplace zapewnimy naszym Klientom najszerszą na rynku ofertę mebli i wyposażenia wnętrz. Stajemy się największym multibrandowym sklepem online w tej kategorii. Otwierając się na współpracę z zewnętrznymi parterami szybko uzupełnimy luki asortymentowe o nowe dla nas jako producenta kategorie produktowe – mówi Mariusz Nowak, dyrektor Black Red White ds. e-commerce i strategii omnichannel.

Jeden z największych sklepów internetowych w kategorii Dom i Ogród

Black Red White od ponad 30 lat oferuje swoim klientom produkty do aranżacji domu i mieszkania. W szerokiej ofercie sklepu można znaleźć m.in. meble pokojowe i kuchenne, szafy i garderoby, meble tapicerowane, stoły i krzesła, łóżka i materace, dodatki i dekoracje, a także oświetlenie. Oferta mebli i dodatków BRW jest dostępna w salonach meblowych na terenie całej Polski oraz w sklepie online.

Witryna brw.pl to jeden z największych polskich sklepów internetowych w kategorii Dom i Ogród, który dynamicznie się rozwija. Każdego miesiąca notuje średnio 3 mln odwiedzin. W ciągu ostatnich kilku lat ruch na stronie zwiększył się o ponad 70%, a wskaźnik konwersji wzrósł ponad trzykrotnie.

Kiedy marketplace Black Red White zostanie otwarty?

Black Red White stawia na jasne i przejrzyste zasady współpracy. Swoim partnerom oferuje nie tylko możliwość sprzedaży produktów za pośrednictwem strony brw.pl. Oferuje też indywidualne podejście oraz opiekę na każdym etapie integracji. Dzięki usłudze marketplace partnerzy będą mogli korzystać z doświadczenia oraz zasięgu jednego z największych sklepów e-commerce w Polsce, zyskać nowych klientów i wypromować własne produkty.

Nad wdrożeniem projektu Black Red White pracuje wspólnie z firmą Mirakl. To dostawca najbardziej zaawansowanej platformy, pozwalającej na stworzenie i obsługę marketplace’u.  Oficjalne otwarcie planowane jest na lato 2023 r.