Newsroom

Black Red White otwiera nowy salon meblowy

Salon mebli Black Red White w Piotrkowie Trybunalskim. Miesięcznik i portal branży meblarskiej BIZNES.meble.pl.

Black Red White otwiera nowy salon meblowy

We czwartek – 15 grudnia 2022 roku – w Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się wielkie otwarcie salonu Black Red White.

Klienci znajdą w nim różnorodną ofertę mebli Black Red White do całego mieszkania oraz bogaty przegląd dodatków i dekoracji. Z okazji otwarcia czekają też na nich specjalne promocje.

W nowym sklepie Black Red White można kupić meble i dodatki do wyposażenia kuchni, jadalni, pokoju dziennego, sypialni, pokoju dziecięcego czy gabinetu. Na trzech kondygnacjach o łącznej powierzchni ponad tysiąca metrów kwadratowych znajdują się aż 43 przykładowe boksy z różnorodnymi aranżacjami wnętrz i inspiracjami na urządzenie zarówno domu, jak i mieszkania.

ZOBACZ TAKŻE: Black Red White stawia na własny marketplace

Każdy, kto w dniach 15-23 grudnia wybierze się do nowego sklepu, będzie mógł zakupić meble i dekoracje z rabatem sięgającym nawet do 50%. Ponadto klienci będą mieli możliwość skorzystania z dogodnych 50 rat 0%(RRSO 0%) oraz z usługi darmowego transportu. Transport gratis w I strefie obowiązuje przy zakupie powyżej 3.000 zł. Nowy salon zlokalizowany jest w przy ul. Słowackiego 134, naprzeciwko Galerii Focus Mall.

BRW to największa polska grupa meblarska, producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz z ok. 20% udziałem w polskim rynku pod względem wartości sprzedaży. Już od trzech dekad proponuje klientom rozbudowaną ofertę swoich produktów.