Newsroom

Alchemia Współpracy marki Motiv Home na targach Meble Polska w Poznaniu!

motiv-home-zaproszenie-meble-polska-miesiecznik-i-portal-informacyjny-branzy-meblarskiej-biznes-meble-pl

Alchemia Współpracy marki Motiv Home na targach Meble Polska w Poznaniu!

Alchemia Współpracy marki Motiv Home powraca do targowych hal – tym razem będziemy mogli spotkać się z najnowszymi kolekcjami stworzonymi przez uznanych projektantów podczas tegorocznej edycji targów Meble Polska w Poznaniu!

Podczas tegorocznej edycji targów Meble Polska w Poznaniu, które odbędą się w dniach 20-23 lutego na Międzynarodowych Targach Poznańskich, firma Motiv Home po raz kolejny zaprezentuje kolekcje mebli, które powstały we współpracy z pięcioma polskimi biurami projektowymi: Mode:lina, Nikodem Szpunar, Izabela Brola-Cieśluk, Pawlak&Stawarski oraz Witamina D –  ale to nie wszystko. Dla tych, którzy mieli okazję poznać już nowe kolekcje, nie zabraknie nowości, które właśnie w Poznaniu będą miały swoją premierę!

Sofa Isa o minimalistycznym designie i delikatnych, zaokrąglonych kształtach. Proj.: Nikodem Szpunar w ramach Alchemia Współpracy marki Motiv Home

Zaledwie trzy miesiące temu środowisko branży meblowej obiegła wiadomość o inspirującej współpracy marki Motiv Home z czołowymi polskimi projektantami – Mode:liną, Nikodemem Szpunarem, Izabelą Brolą-Cieśluk, Pawlakiem&Stawarski oraz Witaminą D, a już za kilka chwil szykuje się kolejna odsłona i kolejna możliwość spotkania się z twórcami kolekcji podczas tegorocznej edycji targów Meble Polska. Udział w tym wydarzeniu z pewnością będzie okazją do głębszego poznania całej kolekcji marki Motiv Home, w której nie zabraknie awangardowych, autorskich projektów, jak i klasycznych rozwiązań. Na rozciągającym się obszarze ponad 300 metrów kwadratowych stoiska, zespół Motiv Home zaoferuje gościom niepowtarzalną możliwość ponownego zetknięcia się z wyjątkowymi, autorskimi  projektami. Targi będą okazją do zapoznania się z najświeższymi nowościami, w tym stołami zaprojektowanymi przez Izabelę Brolę-Cieśluk i Nikodema Szpunara.

Meble Arc te mogą znaleźć zastosowanie zarówno w przestrzeniach wewnętrznie, jak i na zewnątrz. Proj.: Witamina D w ramach Alchemia Współpracy marki Motiv Home

Na targach Motiv Home swoją premierę będzie miała również nowa kolekcja outdoorowa ZIPP zaprojektowana przez biuro projektowe Witamina D. To odpowiedzieć na rosnące zainteresowanie komfortowymi i stylowymi meblami do  przestrzeni zewnętrznych. Warto przypomnieć, że wcześniejsza kolekcja Arc autorstwa Witaminy D, została bardzo dobrze przyjęta i zachwyciła nie tylko designem, ale połączeniem materiałów i rozwiązaniami funkcjonalnymi.

Podczas tegorocznej edycji targów Meble Polska, firma Motiv Home pozostaje wierna idei „Alchemia Współpracy”, która od początku stanowiła fundament nowej strategii. Targi będą okazją do spotkań z twórcami kolekcji, platformą wymiany pomysłów i doświadczeń. Dodatkowo, w ramach inicjatywy „Alchemia Współpracy” Motiv Home przygotowano dla wszystkich gości wykład o trendach, który drugiego dnia targów poprowadzi trendwatcherka, kuratorka treści, edukatorka – Maja Musznicka. W czwartek natomiast będziemy mieli okazję wziąć udział w kuratorskiej prezentacji całej kolekcji oraz posłuchać dyskusji na temat trendów w tkaninach, oczekiwań projektantów i współpracy między Marzeną Chojnacką BRU Polska a duetem Pawlak & Stawarski.

Kolekcja Chat składająca się z trzech różnych wariantów, któremu nadano wyjątkowo przyjazny charakter czerpiąc inspirację z kształtu poduszek. Proj.: Pawlak&Stawarski w ramach Alchemia Współpracy marki Motiv Home

Zarówno w środę, jak i w czwartek, po serii inspirujących wystąpień, uczestnicy targów będą mieli okazję kontynuować rozmowy w mniej formalnej atmosferze. Czas ten będzie sprzyjał dzieleniu się doświadczeniami, radościami oraz pomysłami, co stanowi nieodłączny element budowania trwałych relacji i współpracy w branży kreatywnej. To wszystko przy lampce wybornego wina i dźwiękach muzyki, którą dla gości Motiv Home na te okazję przygotował  uznany DJ Busha, gwiazda poznańskiej sceny klubowej, który często występuje w towarzystwie wokalistów i muzyków takich jak, Ben Westbeech, Georg Levin, Capitol A, Desney Bailey, Clara Hill, Colin Corvez, Dixon.

Wygląda na to, że naprawdę warto spotkać się po raz kolejny i na nowo odkrywać świat Motiv’u!

20-23.02.2024, MTP Poznań, Hala 5, Antresola.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Współpraca z projektantami to element strategii marki