Świat

MIFF 2023

miff-2023-logo-miesiecznik-i-portal-informacyjny-branzy-meblarskiej-biznes-meble-pl

O wydarzeniu

Termin wydarzenia: 1-4.03.2023.

MIFF 2023 (Malaysian International Furniture Fair, Międzynarodowe Targi Meblowe w Malezji) to największe i wiodące targi meblowe zorientowane na eksport w Azji Południowo-Wschodniej, prezentujące najszerszą kolekcję mebli drewnianych Made in Malezja, mebli mieszkaniowych i mebli biurowych. Od 1995 roku MIFF to kompleksowa platforma łącząca społeczność ponad 20 000 kupujących ze 140 krajów i regionów. Organizatorem MIFF jest Informa Markets, która jest częścią Informa PLC, grupy usług informacyjnych B2B i największego organizatora wydarzeń B2B na świecie.

MITEC Malaysia International Trade and Exhibition Centre.
MITEC Malaysia International Trade and Exhibition Centre.

Gwałtowny wzrost popytu na targi w dniach 1-4 marca zgromadzi blisko 600 wystawców w World Trade Center Kuala Lumpur (WTCKL) i Malaysia International Trade & Exhibition Centre (MITEC).

Rezerwacjom powierzchni targowej towarzyszy szybka rejestracja tysięcy nabywców ze 116 krajów i regionów, którzy chcą ponownie nawiązać kontakt z dostawcami na pierwszej imprezie meblarskiej w Azji.

Zorganizowane przez Informa Markets targi przyciągnęły przedstawicieli przemysłu malezyjskiego i innych azjatyckich producentów z Chin, Indii, Indonezji, Singapuru, Tajlandii, Wietnamu oraz pawilony z Tajwanu, Japonii i Korei Południowej. Ponowne otwarcie granic z Chinami przyniesie ponad 200 firm i debiut Furniture China @Malaysia Show na MIFF w swojej pierwszej edycji poza Szanghajem. Na liście wystawców z Malezji pojawią się najwięksi krajowi producenci, tacy jak Poh Huat, Ecomate, Favorite Design, SWS, Wegmans, Ivorie, Merryfair, Step Furniture, WA Furniture, Inception i Lifestyle International.

Kelie Lim, dyrektor generalny MIFF

Kelie Lim, dyrektor generalny MIFF

Jesteśmy niezwykle zadowoleni, że MIFF powróciło do skali sprzed pandemii. Po niepewności ostatnich kilku lat targi pobudzają wzrost światowego przemysłu i handlu. MIFF oferuje naszym klientom szeroką gamę możliwości rozwoju ich działalności i zyskania widoczności wśród kupujących na całym świecie. Z zadowoleniem witamy Furniture China i marki, które wnosi, jako dodatkową wartość dla naszych klientów.

Stella Zhong, zastępca dyrektora generalnego Informa Markets Sinoexpo

MIFF 2023 to wyjątkowy partner dla Furniture China. Jest to synergia dwóch dynamicznych partnerów, które pozwoli wykorzystać nasze połączone siły i zapewnić więcej korzyści światowemu handlowi meblami i jeszcze bardziej rozwinąć branżę. MIFF wykazało swoje znaczenie dla branży i widzimy ogromny potencjał dla długoterminowej relacji.

Steve Ong, prezes Muar Furniture Association (MFA)

MIFF to kluczowa platforma eksportu mebli z Malezji. Daje cenne możliwości malezyjskim producentom, zwłaszcza z sektora MŚP, zostania eksporterami w efektywny sposób, ponieważ na jednym pokazie są kupcy wysokiej jakości z tak wielu krajów. Jako strategiczny partner MIFF od 2012 roku, MSZ gratuluje MIFF tak mocnego powrotu po trudnym okresie pandemii.

Na wystawie xOrdinary, której kuratorem jest Lim Bo Qiang, zwycięzca poprzedniej edycji konkursu projektowania MIFF i który brał udział w SaloneSatellite podczas Salone del Mobile.Milano będzie można oglądać prace młodych projektantów z Malezji. Wystawa xOrdinary odbywa się po raz drugi, koncentrując się w tym roku na ekologicznych produktach lifestylowych inspirowanych wielokulturowymi korzeniami Malezji.

Czytaj również: MIFF w obliczu wyzwań

Lokalizacja

World Trade Centre Kuala Lumpur

World Trade Centre Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur, Malezja
Telefon +603 9771 2688
Email info@miff.com.my
Strona www www.2023.miff.com.my/