Świat

MIFF 2022

miff-2022-logo-miesiecznik-i-portal-informacyjny-branzy-meblarskiej-biznes-meble-pl

O wydarzeniu

MIFF 2022 (Malaysian International Furniture Fair, Międzynarodowe Targi Meblowe w Malezji) to największe i wiodące targi meblowe zorientowane na eksport w Azji Południowo-Wschodniej, prezentujące najszerszą kolekcję mebli drewnianych Made in Malezja, mebli mieszkaniowych i mebli biurowych. Od 1995 roku MIFF to kompleksowa platforma łącząca społeczność ponad 20 000 kupujących ze 140 krajów i regionów. Organizatorem MIFF jest Informa Markets, która jest częścią Informa PLC, grupy usług informacyjnych B2B i największego organizatora wydarzeń B2B na świecie.

Od 15 lat Międzynarodowe Targi Meblowe w Malezji (MIFF) są imprezą odzwierciedlającą wiodące trendy w światowym przemyśle meblarskim. W tym roku, w Putra World Trade Centre prezentowane będą meble biurowe i skrzyniowe, natomiast w Matrade Exhibition & Convention Centre – meble tapicerowane.

Tematyka imprezy obejmuje ofertę ponad 500 dostawców do meblarstwa, z całego świata. W targach MIFF 2022 udział wzięło 504 wystawców (343 firm z Malezji i 161 z zagranicy). Liczba zwiedzających sięgnęła 18.397, którzy do Malezji przyjechali z 140 krajów, m.in. z Indii, Europy, Afryki, Środkowego Wschodu, Japonii, Ameryki Północnej i Południowej. Ponad 80% stanowili przede wszystkim importerzy, hurtownicy oraz detaliści. 

MITEC Malaysia International Trade and Exhibition Centre, gdzie odbędą się targi MIFF 2023
MITEC Malaysia International Trade and Exhibition Centre.

Dodatkowymi atutami malezyjskich targów są organizowane każdego roku imprezy towarzyszące, m.in. rozdanie nagród w różnych kategoriach – innowacyjnych rozwiązań meblowych (Furniture Excellence Award), najciekawiej zaaranżowanego stoiska (Exhibition Booth Presentation and Furniture Design). W tym roku nie zabraknie też cyklu spotkań branżowych – odbędą się m.in. dyskusje na temat sytuacji w przemyśle Malezji, zasad aranżowania wnętrz, najnowszych trendów w meblarstwie.

Czytaj również: MIFF w obliczu wyzwań

Lokalizacja

World Trade Centre Kuala Lumpur

World Trade Centre Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur, Malezja
Telefon +603 9771 2688
Email info@miff.com.my
Strona www www.2022.miff.com.my