Europa

imm cologne 2025

imm-logo-miesiecznik-i-portal-informacyjny-branzy-meblarskiej-biznes-meble-pl

O wydarzeniu

Termin wydarzenia: 12-16.01.2025

imm to jedne z najważniejszych targów meblowych w Europie i na świecie. Na początku każdego roku prezentowane są nowe międzynarodowe trendy i innowacje w meblach i wnętrzach. Duża rozpiętość prezentowanej oferty łączy się z wysokimi standardami prezentacji produktów. imm stanowi również skuteczną platformę dla wschodzących projektantów. Odwiedzający targi doceniają jego odrębną atmosferę biznesową oraz wysokie standardy obsługi i organizacji.

Co oferuje imm cologne 2025

Targi imm cologne są podzielone na trzy światy tematyczne, które są dostosowane do odpowiedniego charakteru asortymentu. Dzięki szerokiej gamie wystawców, od wschodzących startupów po uznanych liderów rynku, targi reprezentują całe spektrum branży, a tym samym oferują przegląd rynku, którego różnorodność produktów i stylów wyposażenia jest wyjątkowa. Swoje produkty i pomysły prezentują tu zarówno małe, innowacyjne start-upy, jak i uznane, topowe marki.

Pure

Pure to ekskluzywna strefa high-end na targach imm cologne, prezentująca marki premium i oferty zorientowane na design. Z wyraźnym naciskiem na inspirację, Pure oferuje unikalną platformę dla wysokiej klasy produktów i innowacyjnych projektów.

Home

Home prezentuje rozwiązania wnętrzarskie o lifestylowym charakterze. Znajdziesz tu nowoczesne meble zapewniające ekskluzywny komfort życia, a także różnorodne opcje wyposażenia dla młodych ludzi w atrakcyjnych cenach.

Sleep

Sleep oferuje szeroką gamę rewolucyjnych materacy i systemów do spania, sprężyn bokserskich i łóżek wodnych, a także wysokiej jakości akcesoriów i tekstyliów zapewniających niezrównany komfort snu

ZOBACZ TAKŻE: Targi imm cologne 2024 – nowe otwarcie

Lokalizacja

Koelnmesse

Messepl. 1, 50679 Köln, Niemcy
Telefon +49 221 821-3998
Email imm@koelnmesse.de
Strona www www.imm-cologne.com