Webinary

Posiadasz, prowadzisz lub zarządzasz sklepem internetowym z branży meblarskiej? 

Webinar Ideo Force na temat e-commerce w branży meblarskiej

Posiadasz, prowadzisz lub zarządzasz sklepem internetowym z branży meblarskiej? 

Jeżeli tak to dobrze się składa! 

Agencja e-marketingowa i e-commerce Ideo Force organizuje specjalnie z myślą o Was specjalny webinar podczas, którego omówiony zostanie temat SEO oraz Contentu w e-commerce w branży meblarskiej.

Wydarzenie skierowane jest do liderów e-commerców branży meblarskiej, którzy chcą wiedzieć, jak za pomocą dobrze zorganizowanej treści w sklepie internetowym wyświetlać się częściej w organicznych wynikach wyszukiwania.

W sposób szczególny zapraszamy prezesów, dyrektorów oraz kadrę zarządczą sklepów internetowych, którzy są zainteresowani zdobyciem lub poszerzeniem swojej wiedzy na temat sposobów budowania obrazu marki, która wychodzi naprzeciw potrzebom konsumentów. 

Dlaczego warto wziąć udział w webinarze? 

  • Zdobędziesz wiedzę z zakresu tego, jak content na stronie wpływa na pozycję w wynikach wyszukiwania
  • Poznasz narzędzia, dzięki którym będziesz mógł tworzyć content odpowiadający potrzebom swoich klientów. 
  • Webinar to pigułka wiedzy łącząca z zakresu content marketingu oraz SEO. Dowiesz się wszystkiego, co powinieneś wiedzieć, jeśli zajmujesz się treścią na swojej stronie lub planujesz to robić. 
  • Po webinarze będziesz miał wiedzę, która pozwoli Ci przeprowadzić audyt treści na swojej stronie i wdrożyć nową strategię content marketingową.

Nie czekaj! Zapisz się na webinar już dziś klikając w link: https://bit.ly/3Ka62sR