Design

Przewodnik po kuchennych trendach

415980461

Przewodnik po kuchennych trendach

Najnowsze tendencje, prezentacje produktowe oraz dostęp online do katalogów firm – to wszystko zawiera „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: kuchenna rewolucja”.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Przestrzeń snu, organizacja pracy, strefa dzienna, łazienka i pokój dziecięcy –  rozwiązania do tych właśnie wnętrz przedstawiały wydane do tej pory przewodniki. Najnowszą publikacją, która dopiero co ukazała się na rynku, jest „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: kuchenna rewolucja”. To e-wydanie specjalne miesięcznika BIZNES.meble.pl, które powstało z myślą o architektach i w całości zostało poświęcone kuchni.

Jak zaaranżować kuchnię według „PRZEWODNIKA ARCHITEKTA”?

Ten kompleksowy informator o wnętrzach powstał z myślą o profesjonalistach zajmujących się projektowaniem wnętrz, jak również ich aranżacją, dekorowaniem i stylizacją, a także home stagingiem, czyli przygotowaniem nieruchomości do sprzedaży bądź do wynajmu. 

Jeśli jesteś architektem, projektantem wnętrz, dekoratorem, stylistą wnętrz lub home stagerem to w publikacji znajdziesz m.in.:

 • najnowszą ofertę mebli do kuchni;
 • akcesoria do mebli kuchennych;
 • wyposażenie kuchni;
 • trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości materiały.

„PRZEWODNIK ARCHITEKTA” dostarcza odpowiedzi na pytania o:

 • najnowsze tendencje w aranżacji kuchni;
 • komfort w kuchennym wnętrzu;
 • ergonomię rozwiązań stosowanych w kuchni.

Dowiesz się również: 

 • jak otrzymać dostęp do katalogów produktowych firm;  
 • jak przenieść się na strony producentów i dystrybutorów, co ułatwi kontakt i usprawni pracę nad realizacjami.

Meble i wyposażenie kuchni z „PRZEWODNIKIEM ARCHITEKTA”:

 1. prześledzisz najnowsze trendy w przestrzeni kuchennej;
 2. poznasz wachlarz rozwiązań pozwalających optymalnie zaaranżować kuchnię;  
 3. otrzymasz dostęp do katalogów z ofertą firm;  
 4. automatycznie przeniesiesz się na strony producentów i dystrybutorów, co znacznie przyśpieszy pracę.

Kuchnia XXI wieku

Ten cykl tematycznych publikacji online, dedykowanych najnowszym i najciekawszym produktom z wybranego sektora rynku, to odpowiedź na potrzeby profesjonalistów poszukujących rozwiązań do swoich realizacji. E-wydanie „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: kuchenna rewolucja” dostarcza precyzyjnych informacji o aktualnej ofercie produktowej. Forma elektroniczna zapewnia stały dostęp do wiedzy, co nie tylko ułatwia podejmowanie decyzji, ale też nawiązanie kontaktu/współpracy z wybranym producentem/dystrybutorem.

Zaaranżuj mieszkanie lub dom z „PRZEWODNIKIEM ARCHITEKTA”:

 1. Pierwsza z cyklu publikacji online „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: przestrzeń snu” obejmowała m.in. meble do sypialni, materace, stelaże, wyposażenie garderoby, systemy jezdne, oświetlenie, akcesoria itp. rozwiązania. 
 2. „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: organizacja pracy” prezentował meble biurowe, akcesoria i materiały pozwalające na zbudowanie bezpiecznej, ergonomicznej, zdrowej  przestrzeni pracy, zarówno w biurze, jak też w domu.
 3. Trzecie wydanie: „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: strefa dzienna” dostarczało pomysłów i precyzyjnych informacji o meblach do pokoju dziennego/salonu, komponentach i akcesoriach do mebli: oświetleniu meblowym czy tkaninach.
 4. Czwarta publikacja z serii: „PRZEWODNIK ARCHITEKTA” po przestrzeni łazienki przynosi najnowsze propozycje w segmencie mebli łazienkowych, akcesoriów do mebli łazienkowych, wyposażenia łazienki oraz materiałów do wnętrz o podwyższonej wilgotności.
 5. Przedostatnią publikacją Wydawnictwa meble.pl jest „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: meble 18-”. To e-wydanie specjalne miesięcznika BIZNES.meble.pl, które powstało z myślą o architektach i w całości zostało poświęcone przestrzeni dla dziecka.

Potrzebujesz informacji o konkretnych rozwiązaniach? A może szukasz inspiracji?

Sięgnij po najnowsze wydanie: „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: kuchenna rewolucja”.