Design

EGGER ożywia klasykę

egger-dab-rillington-jasny-epl011-miesiecznik-i-portal-informacyjny-branzy-meblarskiej-biznes-meble-pl

EGGER ożywia klasykę

Panele laminowane to klasyk wśród podłóg. Podłogi laminowane Egger są ciągle udoskonalane z myślą o aktualnych wymaganiach użytkowników i zmieniających się trendach. Są to produkty uniwersalne w zastosowaniu, przyjazne dla środowiska, trwałe i wyróżniające się autentycznym wyglądem oraz bogatą gamą kolorystyczną dekorów w optyce drewna czy imitacji kamienia. Nadszedł czas, aby porzucić stare uprzedzenia i dać drugą szansę tej klasycznej kategorii podłóg.

Zróżnicowany asortyment

Podłogi laminowane EGGER doskonale imitują prawdziwe drewno, zarówno pod względem optyki, jak i haptyki. Niezwykle bogata różnorodność dekorów oferuje znacznie więcej możliwości w zakresie projektowania wnętrz. Od modnego wyglądu litego drewna po skandynawską lekkość i stylową elegancję – EGGER ma dekory pasujące do każdego pomieszczenia i wystroju. W ofercie są podłogi w optyce drewna, imitacje kamieni i dekory fantazyjne. Zakres grubości waha się od 8 mm do 12 mm.

W asortymencie są też warianty z fugami. Od szczotkowanych struktur i imitacji płytek po matowy design w stylu olejowanych podłóg drewnianych – każdy dekor podłogowy ma doskonale dopasowaną powierzchnię.

Wybór odpowiedniego formatu deski podłogowej jest również ważny w celu uzyskania pożądanej atmosfery w pomieszczeniu. Przestronne wnętrza podkreślają długie, szerokie deski podłogowe, takie jak te w formacie Long, Large lub Kingsize, podczas gdy małe pomieszczenia wydają się większe dzięki krótkim, wąskim deskom w formacie Medium lub Classic.

Z myślą o trwałości

Wytrzymałe podłogi laminowane firmy EGGER stworzone zostały z myślą o bezproblemowym i długim okresie eksploatacji. Są odporne na plamy, łatwe w czyszczeniu, wytrzymałe na zarysowania i uderzenia, a ich powierzchnie charakteryzują się właściwościami antypoślizgowymi i antybakteryjnymi. Nie blakną ani nie odbarwiają się i mogą być bezproblemowo instalowane nawet na podpodłogowych systemach ogrzewania, a przy zastosowaniu odpowiedniego podkładu nie generują dużego hałasu. Elastyczny system montażu CLIC it! jest łatwy w użyciu. Podłogę można montować w systemie pływającym element po elemencie, rząd po rzędzie lub dobijać przy użyciu drewnianego klocka.

Wilgocioodporna podłoga laminowana Aqua+ idealnie nadaje się do łazienek, kuchni i korytarzy oraz do zastosowań komercyjnych, które charakteryzuje zwiększona częstotliwość czyszczenia.

Zdrowa przestrzeń we wnętrzach

W związku z coraz lepszą izolacją naszych domów i budynków użyteczności publicznej, widzimy wyraźny trend w kierunku otaczania się produktami, które nie tylko są przyjazne dla środowiska, ale które tworzą też zdrową przestrzeń życiową we wnętrzach. Jest to ważne zwłaszcza dla alergików, małych dzieci i zwierząt. Podłogi laminowane EGGER nie zawierają zmiękczaczy i spełniają najwyższe międzynarodowe normy emisji — od Blue Angel, przez A+ i M1, po EU Ecolabel.

Podłoga to nie wszystko

Przy montażu podłogi naturalnie liczy się przede wszystkim sama podłoga. Ale najlepsze rezultaty można osiągnąć dzięki zastosowaniu odpowiednich akcesoriów. Dlatego też firma EGGER również w tym zakresie oferuje optymalnie dopasowane produkty: maty podkładowe, dopasowane kolorystycznie do podłogi lub białe listwy przyścienne oraz profile podłogowe harmonijnie wykańczają każde wnętrze.

Nie tylko produkty ewoluowały w ciągu ostatnich 3 dekad. Dzisiaj EGGER oferuje szeroką gamę usług cyfrowych – przede wszystkim stronę internetową, wskazującą trendy i zawierającą wiele wskazówek oraz praktycznych informacji. Dodatkowo na kanale YouTube firmy opublikowane są materiały wideo z instrukcjami montażu i filmy dotyczące naszych produktów.

Czytaj więcej o firmie Egger na BIZNES.meble.pl