Branża

Häfele Polska wystawi drużynę w PRO Lidze

Od lewej: Tomasz Knot, dyrektor zarządzający Häfele Polska i Tomasz Kunicki, właściciel PRO Liga Wrocław.

Häfele Polska wystawi drużynę w PRO Lidze

Firma Häfele Polska ogłosiła, że została partnerem strategicznym piłkarskich rozgrywek PRO Liga. Producent systemów oświetlenia i okuć meblowych wspiera aktywność fizyczną oraz futbolową pasję swoich pracowników, którzy zadebiutują w lidze.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Rok 2023 jest szczególny dla firmy, które obchodzi okrągłe urodziny. 100 lat zdobywania doświadczenia na rynku i bogaty asortyment rozwiązań meblowych to znaki rozpoznawcze marki. Jakie są korzyści z zawarcia przez polski oddział firmy strategicznego partnerstwa z wrocławskimi rozgrywkami piłkarskimi PRO Liga? Przede wszystkim dzięki byciu partnerem ligi zawodników-amatorów pracownicy Häfele Polska będą mogli realizować swoje sportowe ambicje. 

Häfele Polska jako patron i uczestnik PRO Ligi

Häfele PRO Liga zainauguruje sezon jesienny już 21 sierpnia. Format zawodów obejmie łącznie 67 zespołów. Rozegrają one mecze w dwóch lokalizacjach – na wrocławskich Kłokoczycach oraz na boisku przy ulicy Lotniczej we Wrocławiu. Ponadto, poza objęciem strategicznego patronatu nad zbliżającą się edycją, Häfele Polska wystawi też w PRO Lidze swoją drużynę.

Nasi pracownicy prowadzą aktywny tryb życia i często angażują się sportowo. Z miłości do piłki nożnej zrodził się pomysł utworzenia drużyny firmowej, a my wspieramy tę pasję. Cieszymy się, że to zespół zgrany zarówno w pracy, jak i na boisku. Stąd nasza decyzja o strategicznym partnerstwie z PRO Ligą – mówi Magdalena Dymek, dyrektor działu marketingu Häfele Polska.

W drodze do Mistrzostw Polski Branży Meblarskiej

Drużyna Häfele Polska powstała niedawno, a udział w PRO Lidze będzie ich oficjalnym debiutem w rozgrywkach. Jednak to nie przeszkadza zespołowi w przygotowaniach do startu we wrześniowych Mistrzostwach Polski Branży Meblarskiej. 

Ponadto, okazuje się, że nie jest to jedyna firma branży meblarskiej, która wspiera amatorski futbol. Jednym z właścicieli PRO Ligi jest firma Drzazga. To dystrybutor akcesoriów do produkcji mebli z siedzibą we Wrocławiu, który jest obecny na rynku już od 30 lat.

Pierwszy mecz debiutującej w ramach rozgrywek drużyny odbędzie się już we wtorek 22 sierpnia o 19:00. Każdy, kto chciałby kibicować debiutantom, powinien udać się na boisko przy ulicy Lotniczej we Wrocławiu.