Branża

Grajewo: 1000 dni bez wypadku w Woodeco

Załoga zakładu Woodeco produkującego płyty MDF w Grajewie świętuje 1000 dni pracy bez wypadku.

Grajewo: 1000 dni bez wypadku w Woodeco

Zgodnie z hasłem: bezpieczeństwo przede wszystkim, Woodeco świętowało 1000 dni bez wypadku w zakładzie w Grajewie.

Reklama
Banner reklamowy reklamuj się w BIZNES.meble.pl listopad 2024 750x200

1000 dni, czyli ponad 2,5 roku bez wypadku w zakładzie produkującym płyty MDF w Grajewie – może pochwalić się firma Woodeco. Ten imponujący wynik to efektem profesjonalnej pracy zespołu, ale też regularnych inwestycji w poprawę bezpieczeństwa w miejscu pracy.

W Woodeco ochrona zdrowia i bezpieczeństwo pracowników są traktowane priorytetowo. 1000 dni bez wypadku jest dowodem profesjonalizmu, zaangażowania i odpowiedzialności osób zatrudnionych w Woodeco MDF w Grajewie. To nasi pracownicy swoją codzienną uważnością i dbałością sprawili, że możemy świętować ten spektakularny wynik. Ich determinacja i troska o siebie nawzajem sprawiają, że nasza firma nie tylko osiąga cele biznesowe, ale przede wszystkim tworzy bezpieczne środowisko pracy – podkreśla Seweryn Górzyński, dyrektor zakładu.

Dni bez wypadku w pracy priorytetem dla Woodeco

Kształtowanie priorytetów związanych z bezpieczeństwem wśród pracowników, to element, do którego Woodeco przykłada dużą uwagę. Firma dba o gruntowne szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, które pracownicy Woodeco przechodzą cyklicznie i obowiązkowo.

Producent wspiera swoich pracowników w zakresie prawidłowych i bezpiecznych nawyków w pracy. Firma wymaga również i egzekwuje, by na terenach zakładów produkcyjnych zachowywali się oni zgodnie z zasadami.

1000 dni bez wypadku w zakładzie MDF w Grajewie to powód do dumy nie tylko dla Woodeco jako pracodawcy. Przede wszystkim pracownicy mogą szczycić się tym, że pracują w miejscu, w którym dba się o ich zdrowie i życie.

ZOBACZ TAKŻE: Pfleiderer Polska to teraz Woodeco. Co się zmieniło w firmie?

Woodeco nieustannie poszukuje najlepszych rozwiązań w zakresie poprawy bezpieczeństwa pracy. Bardzo dużą rolę odgrywają tu pracownicy, którzy angażują się w budowanie bezpiecznego środowiska i kultury bezpiecznej pracy. Co miesiąc ponad 86% załogi Woodeco MDF w Grajewie identyfikuje, zgłasza i inicjuje działania naprawcze do sytuacji, zachowań i miejsc potencjalnie niebezpiecznych. To jeden z najważniejszych elementów tego ogromnego sukcesu – komentuje Dariusz Borys, inspektor ds. BHP i PPOŻ w Grajewie.