Firmy na targach

ATM z sukcesem na Interzum 2023

Stoisko MET-GAL z marką ATM na targach interzum 2023

ATM z sukcesem na Interzum 2023

Firma MET-GAL znana jest polskim klientom od ponad 30 lat. Od ponad 15 lat produkuje wysokiej jakości okucia meblowe pod marką ATM Akcesoria meblowe, które są już dobrze znane na rynku krajowym, jak i eksportowym. W tym roku po raz pierwszy zaprezentowała się na międzynarodowych targach Interzum w Kolonii.

Obecność na największej mię­dzynarodowej imprezie do­stawców do przemysłu me­blarskiego była naturalną decyzją, wynikającą z chęci rozwoju, znalezienia nowych rynków zbytu. Impulsem było także poszerzenie oferty. W portfo­lio MET-GAL znajduje się ponad 15 tys. produktów wykonanych ze Znalu, alumi­nium i stali, a także z drewna i tworzyw sztucznych. Jesteśmy w stanie komplekso­wo zaopatrzyć producentów mebli i hur­townie w akcesoria i okucia do produkcji mebli. Zawsze dbamy o jakość, ale skupi­liśmy się również na tym, aby cena była atrakcyjna dla wielu odbiorców. Rynek od­powiedział na to w pozytywnie – powie­dział Rafał Zakrzewski, sales manager MET-GAL. Przedstawiciele firmy są za­dowoleni z obecności na Interzum. Uda­ło się jej nawiązać nowe kontakty i uzy­skać dostęp do potencjalnych kanałów dystrybucji.

Odwiedzający polską firmę w Kolonii mogli się przekonać, że jest ona liderem w zakresie akcesoriów meblowych i okuć budowlanych. Jako spółka rodzinna dzia­ła w oparciu o jakość i różnorodność. Dba o rozwój oferty, przede wszystkim w opar­ciu o analizę rynku i opinie klientów. Na tej podstawie powstały nowości zaprezento­wane na Interzum. W nowoczesnych wnę­trzach znakomicie odnajdą się szuflady Futura. To cienkościenna szuflada z dużą możliwością konfiguracji poprzez wysoko­ści, kolory i wyposażenie jak np. kosze do segregacji odpadów. System może być pod blatowy lub w dolnej szufladzie.

Bardzo spodobała się propozycja wy­posażenia garderoby z serii Symphony. To kosze na aluminiowej ramie wyposażo­ne w prowadnice dolnego montażu z ci­chym domykiem. Różnorodność modeli jest bardzo duża i producent zapowiada, że na tym nie koniec. Nowości pojawią się w już na jesieni!

Odwiedzającym również spodobała się szeroka gama uchwytów meblowych, ga­łek i wieszaków. Wielki wybór w rozmia­rach i kolorach.