Firmy na targach

ADLER pionierem

Stoisko ADLER na targach interzum 2023

ADLER pionierem

ADLER został uznany za pioniera technologicznego na targach Interzum. To odpowiedź na potrzeby klientów, bo świat chce powłok na bazie wody.

Jako jedno z pierwszych przedsiębiorstw w swojej branży, ADLER od 2018 roku produkuje w 100% wyroby neutralne dla klimatu. Firma zredukowała swój ślad ekologiczny do minimum. Aby uzyskać informacje od wiodącego eksperta w zakresie lakierów na bazie wody, na firmowym stoisku na Interzum 2023 zatrzymali się goście z Europy, Ameryki Południowej, Bliskiego Wschodu i z Azji. Informacja dotarła do najdalszych zakątków świata: do każdego, kto planuje nową lakiernię, chce wytwarzać wysokiej jakości powierzchnie i wykończyć je w sposób przyjazny dla środowiska – rozwiązanie jest tylko jedno: powłoki na bazie wody. Zainteresowanie międzynarodowej publiczności branżowej naszym know-how jako pioniera w dziedzinie lakierów wodorozcieńczalnych było uderzająco duże – powiedział Daniel Pesserer, kierownik działu przemysłu meblarskiego w firmie ADLER.

Kierując się pozytywnym nastrojem, pomimo wszystkich wyzwań ekonomicznych, zespół ADLER odbył wiele dobrych dyskusji. Oczywiście na stoisku nie mogło zabraknąć wielu klientów z Niemiec, Włoch i Austrii, jak również z Polski – wyraźnie widać było radość z ponownego spotkania i osobistą wymianę po uciążliwych latach pandemii. Przedstawiając asortyment produktów, firma ADLER ruszyła do przodu: asortyment spełnia najwyższe standardy w zakresie ochrony środowiska, zdrowia i bezpieczeństwa oraz żywotności, a tym samym w pełni odpowiada tematowi zrównoważonego rozwoju. Oprócz inteligentnych lakierów wodnych, naturalnych olejów i kolorowych powłok przemysłowych na pierwszy plan wysuwały się również najnowocześniejsze technologie powlekania. Entuzjazm wzbudziły również niezwykłe wykończenia.

Jeśli chcesz uzyskać kompetentne informacje z pierwszej ręki, kupić najbardziej zaawansowane produkty do wszystkich obszarów w zakresie powłok – ADLER zachęca do kontaktu!

CZYTAJ TAKŻE: Trwały lakier do mebli Bluefin Terra-Diamond firmy ADLER