Rankingi

Trwa 2. edycja konkursu Samsung Bespoke

Trwa 2. edycja konkursu Samsung Bespoke.

Trwa 2. edycja konkursu Samsung Bespoke

Projektuj z Bespoke i weź udział w drugiej edycji konkursu dla architektów i projektantów wnętrz. Zgłoszenia w I etapie przyjmowane są do 30 stycznia.

Reklama
Lectra banner śródtekstowy 7500x100 16.02.-15.03.2024

Marka Samsung zaprasza studentów, architektów, projektantów, a także stylistów wnętrz do udziału w konkursie Projektuj z Bespoke. Zadaniem uczestników jest wykonanie projektu koncepcyjnego z uwzględnieniem lodówki Bespoke marki Samsung i stylu danego etapu konkursu. Tylko do 30 stycznia można przesyłać projekty do pierwszego etapu.

ZOBACZ TAKŻE: Konkurs Samsung dla architektów i projektantów

Konkurs przeprowadzony jest na dedykowanej platformie projektujzbespoke.pl. Uczestnicy mogą zgłaszać swoje prace w trzech etapach, które określone są poprzez różne style wnętrzarskie: japandi, mid-century modern oraz modern organic. Szczegółowy harmonogram konkursu, w tym również terminarz zgłoszeń, znajduje się na stronie konkursowej.

Reklama
Banne 300x250 px Furniture Romania ZHali Imre

Zadanie konkursowe

Uczestnicy mają za zadanie wykonanie projektu koncepcyjnego z zakresu architektury z uwzględnieniem lodówki Bespoke w określonym, dla danego etapu konkursu, stylu wnętrzarskim: japandi, mid-century modern i modern organic. Kolejnym krokiem jest publikacja pracy w mediach społecznościowych z dedykowanymi oznaczeniami: #pojektujzbespoke2, #Samsungbespokekonkurs i #zadaniekonkursowe. Prace należy zgłaszać wgrywając projekt za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie konkursowej projektujzbespoke.pl. Termin składania prac dla poszczególnych etapów:

  • Etap I – styl japandi – zgłoszenia od dnia 7 grudnia 2023 roku do dnia 30 stycznia 2024 roku
  • Etap II – styl mid-century – zgłoszenia od dnia 31 stycznia 2024 roku do dnia 12 marca 2024 roku
  • Etap III – styl modern organic – zgłoszenia od dnia 13 marca 2024 roku do dnia 30 kwietnia 2024 roku

Pula nagród

Łączna suma nagród wynosi 30 tys. zł brutto. W każdym etapie konkursu (I-III) zostanie wyłoniony laureat nagrody głównej w wysokości 3 tys. zł brutto. Podczas obrad gremium Jurorów wyłoni spośród wszystkich zgłoszonych prac (również nagrodzonych w poszczególnych etapach konkursu) laureatów nagrody Grand Prix i nagrody specjalnej. W skład Grand Prix dla najlepszego projektu wchodzi nagroda pieniężna w wysokości 10 tys. zł brutto. Dodatkowo przewidziana jest promocja projektu w mediach o wartości 6 tys. zł brutto. Organizator ufundował również nagrodę specjalną w postaci sesji zdjęciowej zrealizowanej koncepcji w wykonaniu fotografa Yassena Hristova.

Kapituła konkursu Samsung Bespoke

Zgłoszone projekty oceni jury w składzie: arch. Jan Sikora (ASP Gdańsk, Sikora Wnętrza), arch. wnętrz Ada Skwira (WZ Studio), arch. wnętrz Małgorzata Liebhart (WZ Studio), arch. Agata Sobkowiak (Sobkowiak Architektura), arch. Agnieszka Balicka (Balicka Design), arch. Aldona Banasiuk, arch. Anna Koszela, arch. Katarzyna Fotek (Decoroom), arch. Weronika Libiszowska (Boris Kudlička with Partners), arch. Karol Smagacz (Karol Smagacz Interior Designer), Anna Grużewska (Czas na Wnętrze), Kamil Białas (WhiteMAD) i fotograf Yassen Hristov.

Informacje o konkursie można również znaleźć na stronie konkursu Samsung Bespoke.