Rankingi

Patroni i Partnerzy „Diamentu Meblarstwa 2021”

Diament Meblarstwa 2021.

Patroni i Partnerzy „Diamentu Meblarstwa 2021”

Jubileuszową odsłonę konkursu wspierają promocyjnie 33 podmioty: 17 Patronów Honorowych, 15 Patronów Medialnych i Partner Technologiczny.

Jeszcze tylko do 12 października br. można zgłaszać chęć udziału w 15. edycji konkursu „Diament Meblarstwa 2021”, organizowanego przez Wydawnictwo meble.pl i Meble.pl SA.

By uczestniczyć w konkursowych zmaganiach należy do 12 października zarejestrować się na stronie www.diamentmeblarstwa.pl/2021/login/ i zgłosić planowaną liczbę produktów za pomocą formularza (dla każdego produktu oddzielnie) lub przesłać e-mail na adres: konkurs@meble.pl. W treści wiadomości powinna pojawić się liczba zgłaszanych produktów. Należy też uiścić opłatę zgłoszeniową.

Koszt zgłoszenia pierwszego produktu wynosi aktualnie 1.790 zł + 23% VAT.

Tradycyjnie już zgłoszenia przyjmowane są w 21 kategoriach produktowych, w ramach których uczestnicy mają możliwość wyboru klasy: standard lub premium, a także w dwóch dodatkowych kategoriach (marketing i komunikacja oraz wizje), bez podziału na klasy. Natomiast w kategorii „młody design” studenci oraz ubiegłoroczni i tegoroczni absolwenci szkół i uczelni wyższych mogą zgłaszać bezpłatnie swoje projekty mebli i elementów wyposażenia wnętrz.

Wyboru laureatów dokona specjalnie powołane jury, w skład którego wchodzą: architekci, projektanci wnętrz, designerzy, blogerzy, przedstawiciele mediów i organizacji, naukowcy i eksperci z branży meblarskiej, przedstawiciele handlu, technolodzy produkcji, przedstawiciele hurtowni oraz firm patentowych i atestowych. Ocenie poddane zostaną wzornictwo, zgodność z aktualnymi trendami, innowacyjność, zaawansowanie technologiczne, funkcjonalność i ergonomia oraz ogólna prezencja produktu.

Oficjalne zakończenie konkursu i uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom, odbędzie się w grudniu br. w Warszawie.

Na potrzeby konkursu wydany zostanie specjalny katalog konkursowy, w którym zaprezentowane zostaną wszystkie produkty zgłoszone do konkursu. Ponadto zapowiedzi konkursu, wyniki, jak również relację z gali finałowej, można będzie znaleźć w miesięczniku „BIZNES.meble.pl”, na portalu www.biznes.meble.pl oraz na profilach: miesięcznika „BIZNES meble.pl” TUTAJ i konkursu „Diament Meblarstwa” TUTAJ.

Patronami Honorowymi i Medialnymi 15. edycji „Diamentu Meblarstwa” są portale internetowe, czasopisma oraz instytucje związane z branżą meblarską, co wiąże się z szeroką promocją konkursu w postaci zapowiedzi oraz relacji w mediach.

Organizatorzy dziękują Patronom Honorowym, wśród których są w tym roku: Design to dobre, Dobroteka, Educoncept, Fundacja Open Mind, Galeria Wnętrz Domar, Instytut Technologii Drewna Łukasiewicz, Krzywy Komin Centrum Rozwoju Zawodowego, Łódź Design Festival, Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Stowarzyszenie Producentów Płyt Drewnopochodnych w Polsce, Stowarzyszenie Technologów Drewna, Targi Designu Wzory, Virtus Studio, Wydział Technologii Drewna, Wzornictwo Przemysłowe Warmii i Mazur, Zamek Cieszyn.

Podziękowania należą się również Patronom Medialnym, czyli pismom i portalom oraz platformom internetowym: Ambiente, Archemon, Archiweb, CEO, Designteka, Exclusive Mag, Exspace, Foorni, Homebook, Info Architekta.pl, Mad White, Magazif, Mieszkanie z pomysłem, priv i Tabela Ofert.

Partnerem Technologicznym konkursu po raz kolejny jest marka Globus, która, tak jak poprzednich latach, wspiera promocyjnie przedsięwzięcie.

To szczególna edycja – 15! Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

SIĘGNIJ PO DIAMENT! ZWIĘKSZ WARTOŚĆ SWOICH PRODUKTÓW!

www.diamentmeblarstwa.pl

Diament Meblarstwa 2021.