Rankingi

Najbardziej oczekiwane wydarzenie 2022 roku

najbardziej oczekiwane wydarzenie 2022 roku w branży meblarskiej

Najbardziej oczekiwane wydarzenie 2022 roku

Jak będzie wyglądało zestawienie wydarzeń, na które najbardziej czeka branża meblarska w 2022 roku? Zapraszamy do głosowania w plebiscycie.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

W ostatni dzień stycznia rozpoczyna się głosowanie na najbardziej oczekiwane wydarzenie 2022 roku. Organizatorem plebiscytu, który potrwa do 9 lutego, jest redakcja BIZNES.meble.pl.

Co należy zrobić, by wziąć udział w głosowaniu?

Wystarczy do środy 9 lutego wskazać swoich faworytów.

Aby głos był ważny należy wytypować 5 wydarzeń (wszystkie wskazania są równorzędne).

Wyniki ogłosimy 10 lutego. Zostaną opublikowane na portalu www.biznes.meble.pl, w miesięczniku BIZNES.meble.pl i w mediach społecznościowych BIZNES.meble.pl.

Zapraszamy do głosowania, a poniżej publikujemy nominowane wydarzenia, na które można oddawać głosy.

Wiosenny restart targowy

Czy wiosna 2022 roku będzie czasem, w którym przed częścią imprez wystawienniczych otworzy się możliwość powrotu do targowego kalendarza?

Warsaw Home & Contract (wiosna)

Wiosenna edycja Warsaw Home to 4 wydarzenia targowe obejmujące sektory: architektury krajobrazu i ogrodu, materiałów wykończeniowych, dekoracji do wnętrz oraz elektroniki.

CIFF

Targi CIFF, zaplanowane na marzec i wrzesień 2022 roku, to ważna platforma pozwalająca na wejście na wymagający rynek chiński oraz umożliwiająca spotkanie kluczowych, zagranicznych kupców.

Maison & Objet

Paryskie Maison & Objet to jedne z największych targów wnętrzarskich w Europie. W 2022 roku, z myślą o pasjonatach dobrego designu, zaplanowano dwie edycje wydarzenia: marcową i wrześniową.

High Point Market

Udział w targach w High Point w Karolinie Północnej stanowi wsparcie ekspansji polskich firm i jest okazją do zaprezentowania się na rynku amerykańskim.

Proposte

Kwietniowe targi Proposte we włoskim Cernobbio przyciągają decydentów międzynarodowej branży tekstylnej, a wystawcami są wyłącznie producenci tkanin.

ZOW

Podczas majowych targów ZOW w Bad Sazuflen dostawcy z branży meblarskiej spotkają się z producentami mebli, projektantami, rzemieślnikami, architektami i stolarzami.

Plebiscyt Must Have

Zarówno plebiscyt, jak i wystawa, którą można oglądać podczas Łódź Design Festival, koncentrują się na wyłanianiu i upowszechnianiu najlepszych polskich wdrożeń użytkowych.

Łódź Design Festival

Zaplanowany na maj Łódź Design Festival to inspirujące branżę wydarzenie, które prezentuje design w różnych jego odsłonach, prowadząc dialog z odbiorcami.

Meble Polska

Organizowane przez Grupę MTP największe kontraktacje meblowe w Europie Środkowej i Wschodniej tym razem odbędą się w maju i zgromadzą wiodących producentów z Polski zainteresowanych rozwojem eksportu.

Salone del Mobile.Milano

Najważniejsze wydarzenie dla światowego designu powraca w jubileuszowej odsłonie. 60. edycja połączy wszystkie targowe formaty mediolańskiej imprezy.

Fuorisalone

Tematem tegorocznego tygodnia designu w Mediolanie będą wymiary przestrzeni i czasu, dając do myślenia i stanowiąc impuls dla wszystkich firm, które chcą wziąć udział w wydarzeniu.

MIFF

Malaysian International Furniture Fair to jedna z większych imprez wystawienniczych w południowej Azji, a jej znaczenie ciągle rośnie.

Gala Red Dot

W świecie wzornictwa nie ma chyba marki czy projektanta, którzy nie marzyliby o prestiżowym wyróżnieniu, jakim jest Red Dot Design Award, określany mianem Oskara designu.

Heimtextil

W tym roku organizowany przez Messe Frankfurt Heimtextil odbędzie wyjątkowo w czerwcu, równolegle do duetu targów Techtextil i Texprocess.

Gdynia Design Days

Topowy nadbałtycki festiwal designu. Każda edycja Gdynia Design Days jest pretekstem do poruszania zagadnień związanych z szeroko pojętym projektowaniem.

Holz-Handwerk

Lipcowy Holz-Handwerk w Norymberdze zaoferuje najnowsze trendy i innowacje dla branży obróbki i przetwórstwa drewna – od pilarek i szlifierek, po maszyny do obróbki drewna i systemy odciągowe.

Stockholm Furniture & Light Fair

Targi w Sztokholmie to wiodące miejsce spotkań marek rodem ze Skandynawii. Nigdzie indziej na świecie nie znajdzie się pod jednym dachem tylu firm zajmujących się skandynawskim designem.

London Design Festival

Londyn, znany jako jedna z kreatywnych stolic świata, co roku we wrześniu zaprasza na trwającą 9 dni imprezę poświęconą projektowaniu.

Drema

Targi Drema, których organizatorem jest Grupa MTP, należą do czołówki światowych wystaw poświęconych obróbce drewna, przemysłowi meblarskiemu i tartacznemu.

M.O.W.

Organizowane w Bad Salzuflen targi M.O.W. cieszą się zainteresowaniem zarówno przemysłu, jak i handlu, skupiając przede wszystkim profesjonalistów zorientowanych na sprzedaż mebli.

SICAM

Na targach SICAM w Pordenone pojawia się coraz więcej czołowych graczy z branży meblarskiej, oferujących innowacyjne rozwiązania, oryginalne produkty i technologie.

Xylexpo

W październiku na mediolańskiej Fierze pojawi się nowa, duża koncepcja wystawiennicza poświęcona technologii produkcji, będąca wynikiem partnerstwa pomiędzy BI-MU i Xylexpo.

Warsaw Home & Contract (jesień)

Jesienna edycja Warsaw Home to wydarzenie doskonale znane w branży. Targi podzielone są na 4 główne strefy: Light, Textile, Kitchen i Furniture.

Orgatec

Organizowane przez Koelnmesse międzynarodowe targi dla nowoczesnego świata pracy – Orgatec – są skuteczną platformą prezentacji i miejscem spotkań dla wszystkich decydentów na rynku biur.