Pierwszy na polskim rynku „PRZEWODNIK ARCHITEKTA” to kompleksowy informator o wnętrzach, przygotowany z myślą o profesjonalistach zajmujących się projektowaniem wnętrz.

Przewodnik Architekta

przestrzeń snu 1/2021

Pierwszy na polskim rynku „PRZEWODNIK ARCHITEKTA” to kompleksowy informator o wnętrzach, przygotowany z myślą o profesjonalistach zajmujących się projektowaniem wnętrz, jak również ich aranżacją, dekorowaniem i stylizacją, a także home stagingiem, czyli przygotowaniem nieruchomości do sprzedaży bądź do wynajmu.

Do kogo adresowany jest „PRZEWODNIK ARCHITEKTA” i jakich informacji dostarcza?

Architekci, projektanci wnętrz, dekoratorzy, styliści i home stagerzy dowiedzą się:

  • jakie są najnowsze produkty przeznaczone do sypialni i garderoby;
  • jakie firmy mają w swojej ofercie rozwiązania do tego typu wnętrz;
  • prześledzą najnowsze tendencje w obszarze sypialni;
  • poznają wachlarz rozwiązań pozwalających optymalnie zaaranżować przestrzeń garderoby;  
  • otrzymają dostęp do katalogów produktowych firm;  
  • automatycznie przeniosą się na strony producentów i dystrybutorów, co ułatwi kontakt i pomoże w pracy nad realizacjami.

Czego jeszcze nie wiecie o pierwszym w Polsce „PRZEWODNIKU ARCHITEKTA”?

Ten cykl tematycznych publikacji online, dedykowanych najnowszym i najciekawszym produktom z wybranego sektora rynku, to odpowiedź na potrzeby profesjonalistów poszukujących rozwiązań do swoich realizacji. Otrzymują oni precyzyjne informacje o produktach w formie elektronicznej, ponadto mają do nich stały dostęp, co nie tylko ułatwia podejmowanie decyzji, ale też nawiązanie kontaktu/współpracy z wybranym producentem/dystrybutorem.

Co znajdziecie w pierwszym wydaniu „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: przestrzeń snu”?

Pierwsza z cyklu publikacji online dotyczy przestrzeni snu i obejmuje m.in. meble do sypialni, materace, stelaże, wyposażenie garderoby, systemy jezdne, oświetlenie, akcesoria itp. rozwiązania. Kolejne edycje przewodników w przygotowaniu.

Potrzebujesz informacji o konkretnych rozwiązaniach? A może szukasz inspiracji?

Znajdziesz to właśnie tu!