Newsroom

TARGI HOME 2024 w wiosennej odsłonie

TARGI HOME są miejscem prezentacji innowacyjnych trendów i rozwiązań, jak również okazją do zapoznania się z kierunkami projektowania i aranżacji wnętrz w najbliższym sezonie.

TARGI HOME 2024 w wiosennej odsłonie

TARGI HOME po raz kolejny zawładną przestrzenią wystawienniczą centrum konferencyjnego MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel w Ożarowie Mazowieckim pod Warszawą. W ostatnich dniach lutego – 28-29.02.2024 r. – swoją ofertę zaprezentują wystawcy, których produkty sprawiają, że wnętrza stają się piękne i jedyne w swoim rodzaju.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Branża wnętrzarska TARGI HOME zna już doskonale. To cykliczne wydarzenie gromadzi bowiem wystawców i uczestników, których łączy wspólna pasja – zamiłowanie do pięknych wnętrz. Dlatego trzeba tu być. Przedstawiciele branży zaprezentują na targach przede wszystkim:

  • tkaniny dekoracyjne i obiciowe,
  • dekoracje okienne i osłony okienne,
  • tekstylia domowe,
  • tapety,
  • inne artykuły wystroju okien i wnętrz.

TARGI HOME 2024 miejscem spotkań branży

TARGI HOME stanowią nie tylko miejsce kameralnych spotkań branży wnętrzarskiej. Są również doskonałą okazją do budowania relacji. Pozwalają zaprezentować produkty bezpośrednio potencjalnym partnerom biznesowym, jak i gościom, którzy odwiedzają wydarzenie, poszukując piękna, jakości, niepowtarzalności. Ale nie tylko.

TARGI HOME oferują czas i miejsce na zaprezentowanie innowacyjnych trendów i rozwiązań, jak również zapoznanie się z kierunkami projektowania i aranżacji wnętrz w najbliższym sezonie. Pierwszego dnia eksperci branży wnętrzarskiej zabiorą głos w specjalnej strefie wykładów. W trakcie spotkań przedstawią najważniejsze cechy stylu nowojorskiego, zaprezentują paletę kolorów roku 2024, opowiedzą o znaczeniu tkanin w dekoracji wnętrz, jak również przybliżą zalety tkanin lnianych. 

Agnieszka Pilars, właścicielka Pilars Media, organizatorka i koordynatorka wydarzenia, zwraca uwagę na indywidualny charakter targów oparty na networkingu:

TARGI HOME stwarzają doskonałą okazję, by produkt zobaczyć, by go dotknąć, poczuć jego fakturę, poznać paletę kolorów. W końcu – by o nim porozmawiać. Nic nie zbliża bardziej jak bezpośrednie spotkanie i rozmowa. Możliwość zadania pytań. Dlatego po raz kolejny spotykamy się podczas targów z przedstawicielami branży wnętrzarskiej, którzy znajdują tu przestrzeń i czas nie tylko na pokazanie swoich najnowszych produktów, ale również na poznanie oferty innych firm.

Co TARGI HOME 2024 oferują wystawcom i zwiedzającym?

Na wystawców i gości czeka kameralna, butikowa przestrzeń, gdzie w przyjaznej atmosferze można porozmawiać z klientami i miło spędzić czas. Wśród uczestników wydarzenia znajdą się branżowi eksperci, architekci, dekoratorzy wnętrz, studia dekoracji i wystroju wnętrz, sklepy z tekstyliami, importerzy.

Rafał Palczewski z firmy Altfabrics, wystawca podczas minionej wiosennej edycji TARGÓW HOME, zwraca uwagę na atuty „skrojonej na miarę” formuły wydarzenia, różniącej się od dużych imprez wielosektorowych:

TARGI HOME przyciągają głównie odwiedzających z branży, umożliwiają stosunkowo łatwy dostęp do wystawców, a także – zdaniem wielu klientów – są przyjaźniejsze, choćby ze względu na „kompaktową” formę.

Wiosenna edycja TARGÓW HOME odbędzie się w dniach 28-29 lutego 2024 roku w godzinach 9:00-17:00 w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel **** w Ożarowie Mazowieckim pod Warszawą.
Wiosenna edycja TARGÓW HOME odbędzie się w dniach 28-29 lutego 2024 roku w godzinach 9:00-17:00 w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel **** w Ożarowie Mazowieckim pod Warszawą.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie internetowej: TARGI HOME.

Udział w targach jest bezpłatny. Wystarczy zarejestrować swoje uczestnictwo pod adresem biuro@targihome.pl albo telefonicznie pod numerem telefonu +48 501 687 458.

Dla uczestników wydarzenia organizator zapewnia bezpłatny parking oraz poczęstunek kawą i herbatą.

Patronat nad wydarzeniem sprawuje Polska Agencja Inwestycji i Handlu / Grupa PFR. Patronat medialny nad TARGAMI HOME objęły BIZNES.meble.pl, Magazif, HOME Inspirations, NOWY MAGAZYN, WNETRZADOMOW.PL.