Newsroom

SURTECO rezygnuje z udziału w interzum 2023

Stoisko SURTECO na targach interzum 2019.

SURTECO rezygnuje z udziału w interzum 2023

Grupa SURTECO ogłasza powody wydania decyzji o niewystawianiu się na targach interzum w Kolonii w 2023 roku.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Przez lata targi interzum były integralną częścią działań marketingowych i sprzedażowych SURTECO. W tym roku, ze względu na obecną, złożoną sytuację gospodarczą na świecie i utrzymujące się trudne warunki prowadzenia działalności gospodarczej, zwłaszcza na rynku europejskim. firma zdecydowała, że nie będzie uczestniczyć w tegorocznej edycji.

Jakie są plany SURTECO?

W 2023 roku firma zamierza w coraz większym stopniu koncentrować się na regionalnych targach i wydarzeniach dla klientów indywidualnych, a także na potrzebach klientów.

Naprawdę cenimy interzum jako wiodące targi branżowe, dlatego też nie było nam łatwo podjąć i ogłosić decyzję, że nie będziemy uczestniczyć w tegorocznej edycji. Jednak w tym roku skupimy się na ukierunkowanych działaniach marketingowych. Chcemy przyciągnąć klientów specjalnymi działaniami regionalnymi i cyfrowymi i cieszymy się na produktywne dyskusje i dalszą udaną współpracę międzynarodową – mówi Wolfgang Moyses, prezes Zarządu Grupy SURTECO.

Decyzja, która zapadła 26 stycznia 2023 r. w głównej siedzibie firmy – w Buttenwiesen w Bawarii i została przekazana do wiadomości publicznej 17 lutego, w w żaden sposób nie oznacza, że firma postanowiła całkowicie zrezygnować z interzum w Kolonii lub jakiejkolwiek działalności targowej z udziałem Grupy SURTECO. Jest to raczej reakcja na trudne warunki ekonomiczne.

SURTECO cieszy się dobrą reputacją w zakresie kreatywnego wzornictwa i zaawansowanych technologicznie powierzchni, które kształtują pomieszczenia przyszłości i planuje ponownie uczestniczyć w targach interzum w przyszłości – poinformowano w oficjalnym komunikacie.

Grupa SURTECO należy do wiodących na świecie producentów powierzchni i obrzeży. Wymaga to zarówno wieloletniego doświadczenia, jak i zdolności do szybkiego reagowania na najnowsze tendencje w zakresie indywidualnych wymagań klientów. Ta elastyczność jest ważna, ponieważ firma działa w segmencie rynku zorientowanym na design. Grupa SURTECO ma globalny zasięg. W ponad 30 zakładach na czterech kontynentach zatrudnia około 3 tys. osób. Centrala firmy znajduje się w Buttenwiesen, w Bawarii, w Niemczech.