Newsroom

„Proposte” przesunięte na 2021 r.

Proposte

„Proposte” przesunięte na 2021 r.

Po wnikliwej analizie zebranych od wystawców informacji, w świetle aktualnej sytuacji międzynarodowej, Zarząd targów „Proposte” zdecydował o przełożeniu imprezy.

Reklama
visby.pl banner z promocją na łóżko

Jak dotąd wiadomo tylko tyle, że tegoroczna edycja się nie odbędzie. Szczegóły zostaną ogłoszone wkrótce. Dla przypomnienia, ze względu na pandemię w tym roku „Proposte” miało odbyć się w dniach 23-25 września. Te nowe daty zastąpiły pierwotnie ustalony termin – 27-29 kwietnia. Koniec końców targi w Villa Erba w Cernobbio odbędą się dopiero w 2021 r.

Pracowaliśmy do ostatniej chwili, mając nadzieję, że uda nam się uratować wrześniowe terminy i zorganizować wydarzenie, gwarantując jednocześnie bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom. Niepewność warunków podróży, zwłaszcza na poziomie międzynarodowym, a także szybko zmieniające się światowe scenariusze, nie pozwalają nam potwierdzić dat wrześniowych, ponieważ aż 75% naszych gości pochodzi z zagranicy – powiedział Piercarlo Viganò, prezydent „Proposte”. – Nie była to łatwa decyzja, biorąc pod uwagę również międzynarodowe znaczenie targów dla całego sektora. Już pracujemy nad edycją 2021 i rozwijamy internetowy program przejściowy, który przeniesie nas na kolejną edycję „Proposte”. Będzie to konkretna okazja, aby ponownie ożywić świat tkanin obiciowych i zasłon, a „Proposte” stanie się źródłem znakomitych nowości dla całej branży.

W najbliższych miesiącach organizatorzy „Proposte” będą aktywni w mediach społecznościowych, prowadząc szereg inicjatyw, w które zaangażują branżę.