Newsroom

Najbardziej wyczekiwane wydanie w 2020 r.

25116660

Najbardziej wyczekiwane wydanie w 2020 r.

Wydawnictwo meble.pl zamyka rok mocnym akcentem. Grudniowemu wydaniu miesięcznika „BIZNES.meble.pl” towarzyszy zestawienie największych producentów mebli w Polsce – „Złota 200”.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Ostatnie w tym roku wydanie miesięcznika „BIZNES.meble.pl” rusza na podbój rynku. Jest ono dostępne w wersji papierowej, jak również online – w formie e-wydania.

W wydaniu 12/2020 miesięcznika „BIZNES.meble.pl” znajdą Państwo m.in.:

– felietony

– raport: Branża meblarska kończy 2020 rok z tarczą

W DZIALE BRANŻA:

– wiadomości

– analizę: Czas rekordów dla producentów płyt – Zestawienie największych producentów arkuszy fornirowych i płyt wykonanych na bazie drewna.

– analizę: Środowisko pracy już nigdy nie będzie takie samo

– opinię: Jak na skutek pandemii koronawirusa zmieniło się i jak się jeszcze zmieni meblarstwo w Polsce i na świecie? To pytanie zadajemy przedstawicielom branży meblarskiej, a odpowiedzi przedstawimy na łamach miesięcznika „BIZNES.meble.pl”. W tym wydaniu – Edyta Król, dyrektor sprzedaży na Europę Centralno-Wschodnią w firmie Titus.

W DZIALE DESIGN:

– wiadomości

– sylwetka najbardziej wpływowej kobiety, w niemal zupełnie zdominowanym przez mężczyzn włoskim designie. Donna design, czyli Paola Navone.

– wywiad: Z offline’u do online’u. Rozmowa z Przemkiem Szklarzewskim, zarządzającym Polskim Centrum Architektury Wnętrz.

– relacja z czeskiego festiwalu „Designblok”: Design vs stan wyjątkowy

– wywiad: Jakość polskich marek nie odbiega od światowego poziomu. Rozmowa z Filipiną Hanus, brand managerką marek wnętrzarskich i gastronomii, specjalistką ds. PR i organizatorką produkcji.

– Produkty ze znakiem „Dobry Wzór 2020”

– wywiad: Wszyscy zostaliśmy astronautami. Rozmowa z Joanną Jurga, byłą komandor misji kosmicznej w Habitat Lunares, projektantką, innowatorka, twórczynią systemu „Matrice”.

– trendy

– nowości

TEMAT WYDANIA: WYSPY KOMFORTU

CHILLOUT:

– Szkolnictwo zawodowe było zawsze dla mnie bardzo ważne. Ryszard Balcerkiewicz, założyciel dwóch marek meblarskich – Balmy i Noti, o swojej pasji, którą jest szkolnictwo zawodowe.

– felietony

Na okładce: Paola Navone. Fot. Giovanni Gastel.

Grudniowe wydanie miesięcznika „BIZNES.meble.pl” tradycyjnie już dystrybuowane jest z dodatkiem specjalnym, który stanowi zestawienie największych producentów mebli w Polsce – „Złota 200”.